Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Bude se ti to líbit

21. prosince 2011 v 16:50 | Kakashi-Sama |  Povídky yaoi...
Omlouvám se...Tahle povídka není moc povedená...Zkrátka mě opustila inspirace..

"Jdete pozdě!" rozkřikla se růžovlasá kunoichi na Kakashiho a založila si ruce v bok. Ten už to po několikátý ignoroval, což Sakuru vždycky ještě víc naštve. Opakuje se to pokaždé. Sakura se rozmáchne, Kakashi jí ruku zastaví a začne trénink.
"Tsunade pro nás žádnou misi nemá, tak vyzkoušíme něco nového. Jelikož vztahy v tomto týmu nejsou, jak bych to řekl. No nejsou dobré, zvlášť v mužské části, tak jsem se rozhodl, že vás zavřu na den do společné místnosti a tím budete utužovat svoje přátelství. Sasuke, Sakuro, zatím zůstaňte tady. Potřebuji Narutovi něco říct," domluvil a blonďáček šel poslušně za ním do lesa. Kakashi se zastavil uprostřed louky daleko v lese a otočil se k blonďatému chlapci.
"Naruto, vytvoř Kagebushin," ten poslechl a najednou místo jednoho blonďáka tu stáli dva. "Dobře a teď se tu schováš a já půjdu s tým klonem zpátky za zbytkem týmu. Poté za tebou přijdu. Mám pro tebe totiž jiný úkol." Genin kývl a po Kakashim zbyl jen obláček kouře. Pak si Naruto sedl do tureckého sedu a začal se učit ovládat Kyuubiho.
Maskovaný ninja se zatím vrátil zpátky a zavedl všechny do sklepa jedné chatky dál od vesnice. Sasuke na sobě měl nic neříkající pohled a Sakura ho pozorovala. Nepravý Naruto měl ruce za hlavou a přiblble se usmíval.
"Dobře, zítra za vámi přijdu. Doufám, že se tu nepoperete a splníte účel tohoto testu. Hodně štěstí," popřál, zamkl je a odešel. Co nejrychleji se přesunul zpátky na louku. Blonďáček se znovu soustředil a byl u klece Kyuubiho, takže kakashiho vůbec nezpozoroval. Toho Kakashi využil a bez prozrazení se připlížil k němu. Pomalu ho zezadu objal a pořádně se na něj natiskl. Čekal, až se Naruto opět vrátí do reality.
Naruto začal opouštět prostor s klecí, kde byl Kyuubi a pomalu otevřel svoje modré oči. Když ucítil něčí ruce, jak ho objímají, cukl sebou. Ale tím si moc nepomohl, protože stisk zesílil.
"Klid," zašeptal mi známý hlas do ucha a přejížděl rukama po jeho břiše.
"Kakashi-sensei?" zašeptal překvapeně Naruto a snažil se jeho
ruce odstrčit.
"Hm?" Jeho marné pokusy ignoroval a nepřestával ho držet.
"Co to děláte?"
"Objímám tě Naruto, objímám. Víš, já tě mám už dlouhou dobu rád víc než jako svého žáka a tohle mi přišlo jako skvělá příležitost se ti přiznat. Neboj se, neublížím ti. Určitě se ti to bude líbit," šeptal mu do ouška uklidňující slova. I s Narutem se přemístil k sobě domů a přenesl ho v náručí do své ložnice. Pomalu ho položil na postel a koukal do těch krásných modrých očí, které byly mírně vyděšené a blonďaté vlasy mu roztomile padaly do obličeje.
Aniž by se odtrhl od jeho očí, vytáhl ze šuplíku pouta a připoutal mu ruce k pelesti postele. Naruto se začal vrtět a škubat sebou. Kakashi si sundal masku a zastavil ho polibkem, což mladého chlapce vykolejilo a překvapení otevřel ústa, čehož starší
ninja využil a vsunul mu dovnitř jazyk, kterým šmejdil všude, kde se dalo. Snažil se Naruto přimět k spolupráci, ale on byl až moc mimo na to, že by se připojil.
Když jim docházel kyslík, odtrhli se od sebe.
"Uvolni se," doporučil mu Kakashi, a poté sundal jeho kombinézu a černé triko, které měl pod ní. U rukávů vzal kunai a obě části oblečení roztrhl, aby nezavazelo. Rukou přejel po blonďáčkové hrudi. Naruto zrychleně dýchal a vyděšeně pozoroval, co jeho sensei dělá.
Kakashi se přesunul na bradavky. Hladil je, kousal a snažil se Naruto vzrušit. Obkročmo na něm seděl a cítil, jak se pomalu vzrušuje, tudíž si vydedukoval, že se mu jeho práce líbí. Přesunul se z bradavek k pupíku a poté putoval jazykem po celé jeho hrudi.
Když ho to přestalo bavit, sundal mu kalhoty i s trenkami a prohlížel si Naruta od hlavy až dolů. Blonďáčkův obličej byl načervenalý a oči přivřené.
Kakashi se přesunul rukou po vnitřní straně stehen a "nechtěně"
zavadil o jeho úd. Poté jel po stehně pořád níž až ke kotníku. Když se dotkl jeho údu, Naruto táhle zasténal. Světlovlasý se rozhodl ho už nehýbat, a tak pohltí do úst jeho penis. Blonďáček se prohl a zasténal. Kakashi začal rychleji zvedat hlavu.
Naruto slastně sténal a zatínal ruce do pěstí.
"Kakashi!" vykřikl mladší ninja a vyvrcholil. Starší vše spolkl a usmál se. Roztáhl mu pořádně nohy a nasáčkoval se tam. Prstem se přiblížil k Narutově dírce a pomalu do ní prst strčil.
Naruto jakoby se probral
stáhl se. Kakashi přestal a přesunul se k jeho uchu..
"Uvolni se, nebo tě to bude bolet a to bych opravdu nechtěl," zašeptal a druhou rukou se snažil odvést jeho pozornost, což se mu dařilo a strčil tam druhý prst a pomalu ho roztahoval. Po chvíli už měl v zadním otvoru, a když si starší ninja myslel, že už je dostatečně připravený, vyndal prsty a co nejvíc mu roztáhl nohy. A poté do něj pomalu zasouval svůj úd na místo, kde ještě před minutou měl čtyři prsty.
Naruto se snažil uvolnit, aby to tolik nebolelo, ale i tak měl obličej zkřivený bolestí.
Když v něm byl Kakashi celý, setrval, aby si blonďáček zvykl. Narutova tvář se uvolnila, a to bylo pro Kakashiho znamení, že může začít. Pomalu začal přirážet a celým pokojem se nesly slastné steny.
Po chvíli přirážení se kakashi rozhodl přestat a odpoutal Narutovi ruce. Poté z něj vystoupil a přetočil si ho na všechny čtyři. Opět do něj vstoupil a znovu začal přirážet. Všiml si, že Narutův úd je opět vzrušený, tak jednou rukou ho uchopil a začal mu ho kouřit.
Oba došli vrcholu téměř stejně. Kakashi pak z blonďáčka vystoupil a spadl na něj. Jak on, tak Naruto zrychleně dýchali a snažili se uklidnit.
"Miluju tě, Naruto," políbil ho Kakashi a poté usnul. Blonďatý chlapec spát nechtěl, ale ani se nemohl pohnout, protože ho starší ninja pěvně držel ve své náruči a ani ve spánku ho nechtěl pustit.
Naruto si musel přiznat, že se mu Kakashi líbil. A teď už dokonce ví, jak vypadá pod maskou. Ani zapřít nemohl, že ho dnes jeho sensei vzrušil. Přestal přemýšlet a usnul stejně jako ninja vedle něj.
- MEZITÍM V CHATCE -
Sasuke si sedl do koutu s jednou nohou nataženou a druhou pokrčenou a koukal do blba. Sakura jako obvykle byla blízko něj a zamilovaně na něj hleděla, což černovlásek ignoroval. A Naruto byl kupodivu zticha a se zavřenýma očima a s úsměvem na rtech seděl na židli.
"Sasuke-kun? Nechtěl by jsi jít po tom, co nás sensei pustí na rande?" zeptala se Sakura.
"Ne a neotravuj," odbyl jí Sasuke a zase koukal jinam. Naruto se potichu zasmál, jenže Sakura to uslyšela a naštvalo jí to. Přišla k blonďákovi, rozmáchla se a pořádně mi ubalila, ale něco bylo jinak. Hned po Sakuřině ráně se s Naruta stal obláček kouře.Na to zareagovali oba.
"Co ten Kakashi naplánoval?" zeptal se Sasuke nahlas.
"Ne nevím, ale když už jsme tu jen my dva, tak co kdyby-"
"Ani na to nemysli. Nech mě být," řekl. Neměl na ní náladu . Neměl náladu na nikoho.
- U KAKASHIHO -
Blonďatý chlapec se probudil druhého dne kolem poledne. Cítil okolo svého tělo tlak, a tak se snažil pohnout. Jenže někdo se vedle něj zavrtil a ještě víc ho stiskl. Poté si vzpomněl na minulý den, ale zdálo se mu to spíš jako sen. Otevřel oči a pohlédl na světlovlasého ninju, jak ještě pochrupuje se spokojeným výrazem ve tváři.
"Kakashi-sensei," promluvil potichu Naruto, protože po ránu míval zastřený hlas. Kakashi nijak nereagoval, a tak blonďáček zkusil něco jiného. Nahl se nad něj a vtiskl mu nesmělý polibek. Najednou se Kakashiho oči otevřeli a vklouzly do Narutových úst.
Blonďáček vytřeštil oči, ale po překonání šoku se připojil. Jejich jazyky se proplétaly. Když se Kakashi odtáhl, vřele se usmál.
"Vy jste byl vzhůru to není fér," nafoukl se Naruto.
"Jen jsem byl zvědavý co uděláš," vtiskl mu polibek do vlasů a poté si s nimi hrál prsty.
"Miluju vás Kakashi-sensei," řekl po chvíli blonďáček a jeho obličej nabral červenou barvu.
"Já tebe taky Naruto a prosím tykej mi," usmál se na něj.
"Hai, Kakashi-sensei," vyplázl na něj blonďatý jazyk a utekl do koupelny.
Když se oba vystřídali v koupelně, utíkali k chatce, kde se nacházel Sasuke a Sakura. Kakashi odemkl a hned před obličejem mu začala řvát Sakura něco ve smyslu, proč tam nebyl Naruto s nimi a tak dále. Na to se světlovlasý sensei nevyjadřoval a raději zmizel pryč. Naruto se zasmál a utíkal za ním. Nad tím se Sakura nechápavě pozastavila, ale poté se odebrala domů, aby si dala sprchu. Sasuke se poté taky vytratil, ale nikdo neví kam.
Jen Kakashi si zatáhl Naruta do lesa a přimáčkl ho na strom a začal ho líbat
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katy ^^ Katy ^^ | Web | 21. prosince 2011 v 19:00 | Reagovat

Ne, je taky poměrně dobrá :D
Ale to bych do tebe neřekla, ty jsi normálně udělal z Kakashiho násilníka! :D Jako fakt, Naruto přece ze začátku nechtěl s Kakashim nic mít :DD
Ale to se mi na tom právě líbí, gratuluju, píšeš fakt krásně :D

2 Aki Demonia Aki Demonia | Web | 15. dubna 2013 v 18:10 | Reagovat

hell,nevim kdo koho kopiruje,ale tuto povisku uz jsem cetla na nejakem dalsim blogu :O ale je povedena :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama