Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Krásná realita

17. prosince 2011 v 19:44 | Kakashi-Sama |  Povídky yaoi...
Běžel temným lesem. Skoro už nepopadal dech, ale toho nepřimělo zpomalit, natož zastavit se a odpočinout si.
- Musím rychle! Rychle! - to jediné mu vířilo hlavou.
Uviděl v dáli malinkou skulinku, jenž oznamovala konec lesa. Rychle se k ní blížil, avšak stále byla tak daleko!
-Rychle! RYCHLE!- řval hlásek v něm. Už jenom kousek…
Dopadl na větev stromu, jaký rostl na konci lesa, a tam ho uviděl. Vykulil oči.
,,Sasuke!" křikl a rozeběhl se k němu. ,,Sasuke," do očí se mu draly slzy.
Mladší Uchiha ležel na louce plné lučních květin a motýlů. Doběhl k němu a jemně s ním zatřásl.
,,Prosím, prober se! Ty nesmíš umřít!" žádal, modlil se. Černovlasý chlapec však na jeho slova nereagoval. Naruto si ho bedlivě prohlédnul.
- Žádná krev ani modřina, - nadzvedl mu triko. Hlavu přiložil k jeho hrudi. Zaposlouchal se. -Žije!- nadskočil málem radostí metry vysoko, když uslyšel to známé "bum bum" přítelova srdce. Náhle mu někdo položil ruku na hlavu. Sasuke otevřel své uhlově zbarvené oči a pohlédl na svého milence.
,,Co to vyvádíš?" musel se zasmát, když si vzpomněl na Narutův srdce rvoucí proslov. ,,Proč bych měl umřít, ty hlupáčku?" zeptal se ho jemně.
Naruto se vzpamatoval. Rychle se postavil na nohy a dělal, jakože nic. Jakože před chvílí málem vyděšením neumřel, prostě jakoby se nic nestalo. I Uchiha se postavil. Přistoupil k němu zezadu a jemně ho objal, ruce spojil v místech blonďákových boků.
,,Co se stalo?" pošeptal mu otázku do ucha.
,,Nic!" zadržoval chlapec slzy. Sasuke si ho otočil čelem k sobě. Políbil ho na nos.
,,No tak, liško," říkal mu tak od dob, kdy se dozvěděl, že v Narutovi právě ona, devítiocasá liška, sídlí.
,,Zdál se mi ošklivý sen," podíval se na sebe. V samotném spěchu se ani nepřevlékl, jen svou čepici s hlavou medvídka někde po cestě ztratil.
,,Srdíčko moje," rozplýval se Sasuke nad milencovou starostí. ,,Nikdy se mi nic nestane. Dokud tu budeš ty, budu tu i já," pohladil ho po tváři.
,,Slibuješ?" nastavil mu Naruto dva prsty, ukazováček a prostředníček tak, jak to s Uchihou dělali odmalička, aby zapečetili slib. Sasuke reagoval, chytil svýma dvěma prsty ty Narutovy.
,,Slibuju," v tom se mu blonďáček přisál ústy na ty jeho.
,,Miluji tě," zněl skoro zoufale, když se od něj trochu odtáhnul, aby do plic nechal vplout vzduch.
,,Já vím," usmál se černovlasý chlapec. Znova ho políbil, rukama ho pomalu koordinoval k zemi. Jemně mu rozepínal noční košili, co měl chlapec na sobě a každý nově ukázaný kousek jeho kůže dlouze políbil…
Bylo něco kolem sedmé hodiny ranní. Slunce na nebi lehce zářilo, ptáčci zpívali a sem tam ve křoví šustl zajíc. Nádherné místo na milování…
Přisál se ústy na jeho bradavku. Olízl ji, poté se přesunul k druhé. Naruto si dal přes ústa ruku, aby tím ztlumil své výkřiky rozkoše.
,,Dej ji pryč," požádal ho Sasuke, když mu sundával, za Narutovi asistence kdy nadzvedl boky, kalhoty.
,,Ale já..."zastyděl se chlapec.
,,Chci slyšet, jak sténáš mé jméno, je to rozkošný," usmál se Uchiha. Hned si všimnul, jak svého milence svými slovy přivedl do rozpaků.
Naruto chtěl protestovat, avšak místo drsných slov, která měl na jazyku, mu z úst vzplynulo další slastné zasténání. To se Sasuke ústy přiblížil až moc k Narutovu mužství.
,,Sasuke," nahrnula se mu do obličeje krev.
Uchiha se jazykem dotkl jeho chlouby, poté si ji nechal vplout do úst celou. Pomalu, skoro až mučivě,nadzvedával hlavu a přinášel tím chlapci plno rozkoše.
,,Sasuke," promlouval k němu Naruto. Jeho ruka již dávno spočinula na černovlasé hlavě, aby udávala své tempo. Sasuke se podrobil jeho dlani. Uzumaki zavřel oči a prudce zaklonil hlavu.
,,Ah, Sasuke!" zrychloval tempo své ruky, boky se mu nadzvedávaly proti Sasukeho hlavě. ,,Sasuke!" bylo to mučivě dlouhé, až moc.
Uchiha se usmál. To, jak jeho milenec pronášel jeho jméno, bylo nádherné.
Poslední pohyb a Sasukeho ústa naplnila bílá tekutina. Nechal ji stéct do svého krku a vše spokojeně spolykal. Naruto se napřímil. Byl ještě víc rudý, styděl se za to, jak svého milence, pohyby své ruky, donutil přivést sebe k vrcholu. Uchiha se též napřímil, aby se mohl vpít do Narutových nateklých rtů.
,,Jsi nádherný," ujistil ho, když se od něj odtáhnul. Jeho samotné vzrušení již až bolestivě pnuly kalhoty. Uzumaki si toho všimnul. Jemně mu po klínu sjel rukou a přitom se přisál k jeho rtům. Rukama mu rozepnul poklopec a trochu mu kalhoty stáhl, aby se dostal k jeho mužství. Poté si nad jeho klín kleknul, stále jej přitom líbal. Nasměroval si milencovo mužství ke svému konečníku a druhou rukou ho hladil po zádech. Sasuke mu těma svýma sjížděl po bocích. Jak rád by svého přítele, lidově řečeno, probodl svou chloubou a dostal se tak sám k vrcholu Olympus. Ale držel se, nechtěl příteli ublížit, a tak mu nadále jen bloudil rukama po bocích.
,,Miluješ mě?" zeptal se ho z ničeho nic Naruto.
Sasuke vzhlédl, aby mu viděl do tváře, protože byla Narutova hlava o něco výš, než ta jeho.
,,Moc," odpověděl mu.
V tom si Naruto prudce sedl a tím dostal celý Sasukeho úd do svého těla. Vzdychnul a zaryl černovlasému chlapci nehty do ramen. Bylo to nádherné, být v něm. Tak úzké a vzrušující, sténal Sasuke, ale neodvážil se pohnout. Viděl v Narutových očích bolest a snahu co nejdříve se s ní vypořádat. Políbil ho.
,,Liško," měl zrychlený dech ,,Nemusíme..." nedořekl. Naruto nadzvedl boky a přirazil. Znova, prudčeji, hladověji. Sasuke mu v pohybech pomáhal. Naruto zrychloval tempo.
,,Sasuke," sténal při tom. Stále zrychloval.Uchiha to nevydržel, chtěl převzít iniciativu, a tak chlapce položil zády na zem, nepřestávaje přirážet.
,,Sasuke," drtil mu Naruto vlasy v dlaních. Sténal rozkoší, skoro až křičel.
Sasuke stále zrychloval, kapičky potu mu sjížděly po bradě a z ní stekly na Narutovu rychle zvedající se hruď. Poslední příraz a loukou se ozval úlevný výkřik dvou chlapců.
Zajíci rychle odběhli pryč a ptáčci vylekaně odlétli. Jen slunce je nadále hladilo svými paprsky.
,,Miluji tě," leželi vedle sebe, zrychleně oddechujíc.
,,Já tebe taky," oplatil mu po stejném Sasuke a přivinul si ho do náruče…


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama