Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Poznám to

17. prosince 2011 v 19:45 | Kakashi-Sama |  Povídky yaoi...
Proč mě sleduješ?" tázal se mladík chlapce, jenž ho z povzdálí pozoroval. Ten vylezl zpoza stromu, nic však neřekl, jen sledoval černovlasého chlapce záda. Sasuke se otočil čelem ke svému pronásledovateli. Chvíli na sebe jen hleděli.
,,Nehodlám to znova opakovat," prolomil ticho mladý Uchiha a tázavě pozvedl jedno obočí.
,, Záleží na tom?" odpověděl mu jen chlapec za ním a pomalu se k Sasukemu začal přibližovat. Černovlasý zůstal stát na místě, pohledem neuhnul z Nejiho očí. Už byli těsně u sebe, že mohli cítit dech toho druhého.
,,O co ti jde?" Sasukeho tón byl vyrovnaný, ničím nedával najevo svou nervozitu .
,,Bojíš se?" zeptal se tajemně starší chlapec a přiblížil se ústy k Sasukeho uchu. ,, Můžeš se to pokoušet potlačit jak jen chceš, ale…" dramaticky se odmlčel ,,Tvé oči tě prozradily," dořekl.
,,Co chceš?"hlas mu trochu zakolísal. Neji se nepatrně usmál. Položil Sasukemu dlaň natvář a jemně mu po ní přejel, pokračoval níž. Zastavil se u krku. Cítil, jak mladší chlapec pomalu polkl.
,,Někdy je lepší nevědět …" odpověděl Hyuuga. Sasuke položil ruku na tu Nejiho a silně ji odstrčil. Pak o dva kroky ustoupil dozadu, stále se však díval pronásledovateli do očí.Hnědovlasý mladík se nehodlal nechat jen tak odmítnout, a tak se zase k chlapci přiblížil.
,,Stůj!" křikl trochu zděšeně Uchiha.
,,Strach," vyslovil náhle chlapec nesouvisle. ,,Víš, co to je, Sasuke?" mluvil dál. Sasuke na sucho polkl.
,,Nech mě na pokoji," rozkázal potichu s náznakem hysterie a popošel od druhého chlapce ještě dál, takže je teď dělilo pět kroků.
,,Je to pocit, který si každý člověk sám vytvoří, a víš proč?" narážel Neji na předešlé téma. Sasuke se ani nehnul, jen na něj zmateně koukal, nevědomky si dal obě ruce před sebe.
,,Protože nechce umřít a tím to pocitem si pomáhá v nesnázích….jako by si myslel, že se nad ním smrt smiluje." Dokončil svůj proslov a probodával chlapce naproti pohledem.
,,Lžeš," prolomil ticho černovlasý chlapec. ,,Strach nesouvisí jen se smrtí! Pravda, člověk si ho musí vypěstovat, ale může být vyvolaný úplně z jiného důvodu!" řekl s jistotou v hlase.
Neji se pousmál.
,,Ty ruce ti nepomůžou," oznámil Sasukemu a hodil na jeho paže dlouhý pohled. Sasuke si až teď uvědomil svůj postoj.
- Proč bych se ho měl bát? Proč se ho vůbec bojím?- ptal se sám sebe.
Neji se k němu rychlostí blesku přiblížil, chytil ho za jedno zápěstí a mrsknul jím o dva metry vzdálený strom. Hned na to se k němu přitiskl a zoufale mu pošeptal : ,,Chci tě."
Sasuke sebou začal nekontrolovatelně házet, Neji však aktivoval svůj byakugan a udeřil ho do dvou bodů na břiše. Uchiha nejdříve zmateně stál, než mu došlo, co se stalo. S bolestí se sesunul na zem, opírajíc se o strom. Neji k němu přiklekl.
,,Buď můžeš dál odporovat a já se těmihle prsty," důležitě se na ně podíval ,,zaryju víckrát do tvého těla nebo se podvolíš a bude to pro oba příjemnější," nabídl mu. Sasuke k němu vzhlédnul. Oči teď neměl černé, ale červené s černými znaky.
,,Sharingan ti nepomůže," ještě dodal Neji, když je spatřil. Černovlasý chlapec sebou z ničeho nic bolestně škubnul, přitom si položil pravou dlaň na levé rameno v domnění, že tím bolest utlumí.
Hyuuga zvědavě pozvedl obočí, přitom vzal Sasukeho bradu mezi ukazováček a palec a natočil si jeho hlavu k sobě tak, aby mu viděl do teď bolestí zatřených očí, ale stále se Sharinganem. Uchiha se mu vytrhl z prstů a pokusil se ho nakopnout, ačkoli věděl, že úspěch bude nulový. Neji uskočil, hned se však k mladšímu jedincovi zase přiblížil a bolestně ho chytil za vlasy. Strhl ho, i přes Sasukeho odpor, na zem tak, aby ležel na břichu a trochu ho přisedl. Odstranil Sasukeho ruku z ramene a pohlédl na zvláštní věc, kterou tam měl.
- Prokletá pečeť - proběhlo mu hlavou. Aniž by přemýšlel nad tím, co dělá, políbil Sasukeho na vyčuhující krk.
Uchiha sebou polekaně trhl. Ruka za zády se mu moc nezamlouvala, a tak se jí snažil vysvobodit. Avšak bezúspěšně.
Neji mu mezitím vzrušeně roztrhl triko od límce ke krční páteři a políbil ho tentokrát na rameno. Ruku mu pomalu pustil a otočil si Uchihu čelem k sobě. Ten na něho zmateně koukal, již s černými oči, ruce před sebou.
,,Ty jsi vážně teplej?!" vyjelo zněj najednou.
Neji se ušklíbnul.
,,Neříkal bych tomu takhle…ale víš, vzhledem k tomu, že jsem z nižšího rodu Hyuuga, tak musím plnit všechny příkazy rodu hlavního. A kolikrát po mě také něco chtěl i Hinatin otec, a můžu ti říct, že to nebylo něco moc příjemného." Vysvětlil jen a začal druhého chlapce líbat na rty, přitom si na něj lehl a rukama mu šmejdil po těle.
Sasuke se jeho dotekům poddal, ani nevěděl proč. Že by lítost nad Nejim? Nebo to snad sám on chtěl?...
,,Nedivím se jim," pronesl náhle nesouvisle hnědovlasý chlapec a dál se věnoval polibkům na Sasukeho hrdle.
,,Co?" nechápal Sasuke význam slov.
,,Těm dívkám."
Sasuke pochopil.
,,Jsi vážně nádherný," ubezpečil ho Neji.
Uchiha se pod těmi slovy začervenal.
,,Polib mě," ani sám nevěděl, proč to řekl, jen věděl, že chtěl Nejiho rty cítit na těch svých. Už mu nekladl žádný odpor, ale sám ho vyzíval, aby pokračoval. Začalo se mu to líbit.
Hyuuga jeho přání vyhověl a sklonil se nad jeho rty. Nejdřív ho jen lehce, letmo políbil, pak začal na rty druhého chlapce dorážet silněji. Jazykem mu zajel do úst a dokud se nepotřebovali nadechnout, tak se od sebe neodtrhli.
Starší chlapec tomu mladšímu sundal triko, poté oblízl jednu bradavku a o druhou se postaral prsty. Sasuke se prohnul jak luk a slastně vydechl.
,,Uvědomuješ si, co děláme?" pak promluvil touhou zatřeným hlasem.
Neji na něj zmateně pohlédl.
,,Mám přestat?" zeptal se jen a odtáhl se od mladšího chlapce. Ten ho chytil za rukáv.
,,Ne, jen…" načal, nevěděl co říct ,,sundej si to triko!" nakonec přikázal a na věc, která mu vrtala hlavou,že je tu někdo může vidět, zapomněl.
Neji na něj váhavě koukl. I když si to Sasuke neuvědomoval, tak starší chlapec dokázal určit pocity, které se v něm mísily. Stačilo mu sledovat Uchihovy pohyby, koukat se mu do očí, a už věděl, co se mladšímu honí hlavou.
,,Jsme hluboko v lese, nikdo sem nechodí, teda až na tebe." Odpověděl na nevyřčenou otázku. Zahleděl se mu víc do očí. ,,Už jsem ti to říkal, dokážu poznat, na co myslíš. Tvé prsty, i když se to snažíš potlačit, se třesou a tvé oči neustále ubíhají na cestu ven z lesa. Bojíš se toho, co bude následovat," dokončil větu.
Sasuke poraženě vzdychl a sedl si, přitom se opřel o strom, který k nim byl nejblíže.
,,Jo," položil si dlaň na tvář.
,,Nenutím tě do ničeho..."
,,Nenutíš, ale chceš to!" vletěl mu Sasuke do řeči. ,,Nejsi jediný, kdo podle pohybů a dalších blbostí dokáže určit, co ten druhý cítí nebo chce!" rozkřikl se na něj trochu naštvaně.,,Skoro vůbec se neznáme, nic o tobě nevím…a ty se jednoho krásného dne zkrátka rozhodneš polapit mě samotného v lese a začneš na mě dorážet různými žvásty a nejen to! Začneš mě líbat!" dokončil.
,,Sám jsi chtěl, abych tě políbil…a znovu to musím říct, ty to chceš taky…vidím ti to na očích," odvětil mu klidně a znovu se k němu přiblížil. ,,Nemusíš mít strach," ujistil ho aSasuke na něj nadějně pohlédl. ,,Jsem jemný," usmál se Neji a políbil druhého chlapce na čelo.
Ze Sasukeho odpadl všechen strach. Začali se nekontrolovatelně líbat.
Neji se po chvíli přemístil ústy k Sasukeho rozkroku. Bez jakéhokoli optání ze Sasukeho sundal trenky. Nemusel se ptát, vše, co chtěl vědět, viděl Sasukemu v očích. Jemně se dotkl Uchihovo nejintimnějšího místa, poté ho políbil na ploché břicho a razil si ústy cestičku níž a níž, dokavaď nespočinul v Sasukeho klíně.
,,Říkal, že půjde někam sem!" rozlehl se známý hlas lesem.
,,Musíme je najít, jinak nestihneme misi!" ozval se další hlas, tentokrát dívčí.
,,Já ho hned najdu!" chlapecký hlas. Neji vzdychnul.
,,Naruto, Sakura a Lee. Co nevidět se objeví i Ten-Ten," řekl potichu. ,,Obleč se," pak vyzval Sasukeho a podal mu trenky.
Někdo je však pozoroval, osoba jak tajemně přišla, tak taky odešla.
Hlasy se už blížily. Oba chlapci se upravili, Neji se opřel o strom a Sasukedál seděl.Vzrušení z něj ještě neodeznělo.
,,Tak tady jste," konstatovala nadšeně Sakura, když je našli.
Po chvíli se objevila i Ten-Ten.
,,Kde jsi byla, Ten-Ten? Z ničeho nic jsi se vypařila, už jsem myslel, že budeme muset hledat i tebe!" vyčetl ji Lee, ale nebyl naštvaný. Dneska byl krásný den, a tak ho nemohlo nic odradit od dobré nálady. Stejně to prožívali i dva chlapci, ode dneška milenci.
- Ne, neměla jsem to vidět. Neměla jsem jít napřed. Ne! Třeba to není pravda…vždyť…vždyť…Neji je můj! Celou dobu o něj tak stojím a pak přijde nějaký Uchiha a přebere mi ho! -nadávala černovlasá dívka a nevědomky upínala zrak na Sasukeho, který si jejího nepříjemného pohledu všimnul. Stočil k ní pohled.
,,Děje se něco?" řekl jen a už se zvedal.
,,Ne," štěkla Ten-Ten a otočila se směrem ke Konoze. ,,Musíme si pospíšit, ať tu misi stihneme, Gai-sensei a Kakashi- sensei už čekají," dodala a vyrazila.Všichni ji následovali…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama