Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Ukážu ti cestu 2.část

14. prosince 2011 v 11:32 | Kakashi-Sama |  Povídky yaoi...
V pohodě? Možná jsem to přehnal."
"Ne, dobrý. Viděla to, že? Myslím, že už na tom rámen, jsme ji zaujali," řekl Naruto a s každým slovem mu rostla dobrá nálada. Těšilo ho to. Sasukeho, ale ne. Viděl úsměv na jeho tváři a začínal pochybovat, že to může dělat dál. Chvíle si užíval, ale pokud se to povede, bude se užírat vinnou. Pomůže mu získat Sakuru a sobě si ho ukradne. Bude trpět, když se bude dívat, jak jsou spolu. Navíc mu lže a využívá situace. Svojí vinnou. Ne, nemůže to dělat. Nemůže mu lhát.
"Naruto, nemůžu to dělat," řekl Sasuke.
"Co?"
"Promiň, ale já prostě nemůžu. Nedokážu předstírat, že spolu něco máme."
"Proč? Já vím, že je to možná trochu divné, ale… viděls to, zabírá to."
"Nemůžu to předstírat, protože nemusím. Nechci kazit naše přátelství, ale… nejde to. Byl jsi nejlepší přítel a já… já se do tebe zamiloval. Promiň, nemůžu to dělat."
Naruto nevěděl, co říct.
"To je vtip? Určitě, žertuješ, že? Je to vtip, že… není, on to není vtip?!"
"Promiň, asi jsem to zkazil, ale musel jsem to říct. Nedokážu ti lhát. Jestli pořád chceš pomoct, jsem ochotný, pokračovat."
"Sasuke, je mi líto…"
"Ne, nemusíš nic říkat. Chápu, že ke mně necítíš to stejné. Vím to, miluješ Sakuru a já to beru. Jenom jsem si myslel, že bys to měl vědět. Nechci nic měnit, pořád jsme přátelé."
"No, dobře. Jestli…"
"Myslím, že tohle Sakuru dost přesvědčilo. Zítra se s ní můžem sejít a pokusím se z ní něco vytáhnout."
"Dobře," řekl Naruto a chystal se odejít. "Víš, nechci ti nijak ubližovat, jsi si jistý, že…"
"Jsem v pohodě," ujistil ho Sasuke a na stvrzení se usmál. Naruto kývl a zamířil pryč. Sasuke se za ním díval dokud mu nezmizel z očí. Řekl sice, že je v pohodě, ale zas tak pravda to nebyla. Byl trochu zklamaný Narutovou reakcí.
Dalšíden se znovu sešli s Sakurou. Sasuke z ní měl, co nejvíc vytáhnout. Naruto se nejistě díval do stolu až nakonec vstal a omluvil se, že jde na záchod.
"Sasuke?" začala Sakura.
"Hmmm?"
"Mezi tebou a Narutem něco je?" Sasuke zpozorněl. Zabrala. Sakra!
"Proč se ptáš? Máš snad zájem?" Nehodlal chodit kolem horké kaše. Buď chce nebo nechce.
"No já, nikdy jsem o tom nepřemýšlela, ale když jsem vás dva viděla, nejspíš jsem možná trochu žárlila."
"Mezi námi nic není," řek a stálo ho to sílu vyslovit to. "Bohužel," dodal si pro sebe. "A myslím, že naruto nebude proti, promluvte si," dodal a vstal zrovna, když se Naruto vrátil.
"Mějte se užijte si zbytek dne," řekl Sasuke a odešel. Naruto se za ním překvapeně díval. Copak ho opravdu tak trápil. On sám pořád to vyznání lásky nestrávil, ale netušil, jak se asi cítí Sasuke.
Sasuke se chystal do postele, když uslyšel hluk a kroky. Naruto se nejspíš vrátil. V jedenáct večer. Nevěděl, co si o tom má myslet. I přesto zamířil do obýváku.
"Naruto?"
"Nazdar Sasuke," řekl Naruto. Byl střízlivý a poněkud sklíčený.
"Jak to šlo?" zeptal se Sasuke.
"No dobře, řekl bych," zamířil Naruto k svému pokoji. "Ale, nejsem si úplně jistý, tím co dělám."
"Vy jste…?"
"Ne, jenom jsme se políbili, ale nebylo to to, co jsem chtěl. Chci říct, bylo, snil jsem o tom, ale v tu chvíli to nebylo ono. Nic jsem necítil."
"Aha."
"Myslel jsem si, že vím, co chci, ale nebylo to ono. Spletl jsem se."
"A co vlastně chceš?" zeptal se Sasuke.
"Co chci? Jít spát. O zbytku už nepřemýšlím, něco jsem chtěl, ale když jsem to dostal, nebylo to ono. Sám nevím, co chci. Asi zůstanu provždy sám. Já a spánek," řekl a zmizel v pokoji.
Sasuke chvíli přemýšlel a nakonec se i on vrátil do pokoje. Co chtěl vlastně on? Doteď nad tím nepřemýšlel. Nedokázal by sestavit žebříček hodnot, věcí které jsou pro něj nejdůležitější. Nebo dokázal? Před pár dny by váhal, ale teď, když se nad tím zamyslel, by dokázala říct, co je pro něj důležité, co chce. Mělo to modré oči, blonďaté vlasy a miloval to celým svým srdcem. Chtěl by ho mít u sebe aniž by kvůli tomu musel něco předstírat, chtěl ho objímat aniž by se mu musel pak zpovídat.
Otočil se a zamířil zpátky. Vyšel z pokoje ve stejnou chvíli jako Naruto. Zastavili se asi dva metry od sebe a jen se na sebe dívali.
"Potřebuju s tebou mluvit," vyhrkli oba zaráz. Zřejmě měli na srdci to stejné.
"Začni," pobídl ho Sasuke.
"Ne ty," řekl Naruto. Chtěl si s Sasukem promluvit, ale nevěděl, že i on s ním chce mluvit a znervózněl, když ho viděl.
"Ty si řekl, že nevíš, co chceš a já jsem nad tím doteď nepřemýšlel. Včera jsem ti řekl, co k tobě cítím. Dál jsem ti pomáhal cestou k Sakuře. Vedl jsem tě špatně a mrzí mě to, ale dej mi možnost to zkusit znovu. Ukážu ti cestu. Teď už i já vím, co chci a rozhodně si to nenechám uniknout." Během celé řeči se malými krůčky přibližoval k Narutovi a s poslední větou ho chytil za ruce. Naruto ho poslouchal a s každým slovem se mu svíralo hrdlo. Teď nebyl schopný teprve ničeho. Byl zmatený už předtím, ale teď už opravdu nevěděl, co.
"Nemusíš nic říkat, jenom poslouchej. Hlavně svoje srdce. Před chvílí jsi mi řekl, že jsi políbil Sakuru, ale nebylo to ono, s čím jsi to srovnával?"
Naruto se na něj nechápavě podíval.
"Musel jsi mít něco, co za to stálo. Něco po čem jsi v tu chvíli zatoužil."
"Já-já, nejspíš jsem myslel na tebe," odhodlal se Naruto k slovu. "Vzpomněl jsem si, co jsem cítil, když jsi mě políbil ty. To jsem nejspíš chtěl."
"Pořád to chceš?" zeptal se a pomalu ho táhl k sobě do pokoje.
"Já… já si nejsem jistý."
"Když řekneš ne, nechám tě jít cestou, jakou si sám zvolíš." Naruto kývl. Věřil mu. Dřív byli rivalové, pak nejlepšími přáteli. Co jsou teď je těžké říct.
Když se ráno Sasuke probudil, první, co uviděl, byla Narutova tvář. Spokoje spal na boku tváří k němu, dlaně složené u sebe pod hlavou. Zvláštní pocit vedle někoho se probouzet. Hlavně, když ta druhá osoba otevře oči a usměje se na vás.
"Zrovna teď jsi na rozcestí," řekl Sasuke a Naruta tím dost zmátl. "Můžeš odbočit, jít dál nebo se vrátit," skončil a tázavě se na něj podíval.
"Chceš vědět, co udělám?" ujistil se Naruto. Sasuke kývl. Sasuke věděl, co udělá. Ať se vydá Naruto kamkoliv, půjde za ním a neopustí ho.
"Zůstanu na místě," odpověděl konečně Naruto. "U tebe a tvého srdce."
Sasuke se usmál a v láskyplném objetí si ho přitáhl k sobě. Už žádná rozcestí a chyby, jen jistá cesta vpřed.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týnka Týnka | 17. prosince 2011 v 15:53 | Reagovat

Ty jo to je krásný :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama