Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Neříkej to slovo...

3. února 2012 v 21:15 | Kakashi-Sama |  Povídky yaoi...
Byla už hluboká noc, mnoho hodin po půlnoci, když se ozvalo zachrastění klíčů v zámku a potom jejich táhlé pronikavé vrzání. Hatake zalitoval, že je nenamazal dřív, než odešel na misi. Nemusel by se bát, že probudí svého milence, ačkoli ani nevěděl, jestli je uvnitř. Sám měl co dělat, aby se vpotácel dovnitř a zavřel za sebou. Pokoušel se být co nejtišší, neměl sice v úmyslu se jít přesvědčit, zda tam druhý je, ale kdyby byl, nepotřeboval ho budit. Sám byl ve stavu, kdy si nepřál, aby ho hnědovlasý viděl, protože by měl starost. Ne, že by nebyla oprávněná, ale zcela jistě by ji nazval přehnanou, když šlo jen o pár mělkých zranění, které si je schopen ošetřit sám. Automaticky se přesunul do koupelny, rozsvítil a začal se pomalu svlékat.
Iruka se na posteli nepřirozeně zavrtěl, uslyšel zvláštní zvuky odněkud z domu a jen doufal, že to není kočka, co ho probudilo. Otevřel oči a podíval se vedle sebe, druhá polovina lůžka byla stále prázdná, už dva dny. Neměl o něm žádné zprávy, přesto doufal, že je v pořádku, musel být. Iruka by to nepřežil, kdyby se mu něco stalo, tolik se mu po Kakashim stýskalo, už si ani nemyslel, že se mu dnes podaří usnout bez jeho přítomnosti vedle sebe. Bylo tam tak pusto, tak ticho, když se na něj stříbrovlasý nesmál, když mu nevyprávěl před spaním, když mu nešeptal do ucha jak moc jej potřebuje. Bez něho nemělo nic smysl.
Posadil se na matraci, promnul si kořen nosu a povzdychl si. Doufal, že se mu brzy vrátí, začínal se o něho bát a pak to uslyšel znovu. Bolestivý sykot z koupelny a někdo také pouštěl vodu. Přišlo mu to zvláštní, kdo by to… on se vrátil, došlo mu. Vyběhl na chodbu, kde si pro světlo z pootevřených dveří do koupelny všiml na podlaze krvavých kapek. Úzkostí se mu rázem sevřeli vnitřnosti, jaký dostal o druhého strach. Jeho dech se znatelně zrychlil a pomalu kráčel ke dveřím, odkud jej slyšel, pootevřel. Jejich oči se střetly.
"Proboha," dostal ze sebe hnědovlasý v šoku, při pohledu na svého zkrvaveného milence, který se mermomocí snažil dostat z oblečení. Bylo očividné, že pro bolest mu to dělá problémy. Kakashi se na něj obrátil, musel se usmát, když jej uviděl, nahého mezi dveřmi. Tak přece u něho spal.
"Nedělej to horší, než to je," procedil, když si svlékal triko. "Není to tak zlé, jenom se Ti to zdá," upozornil ho, než k němu přešel. Druhý zatím mlčel a nevěřícně se na něj díval. Nemohl, nechtěl tomu uvěřit, vždy se tak moc strachoval, že se mu něco přihodí a teď to bylo před ním a on nevěděl, co má dělat. Možná, kdyby byl s ním, nestalo by se mu to, on by ho dokázal ochránit. Než se nadál, z oka se mu svezla osamělá slza, které si stříbrovlasý všiml a zabolelo jej to.
"Kakashi…," vzlykl Iruka a začala mu cukat brada od potlačovaného pláče.
"Ale no tak, ššš," přitáhl si ho druhý okamžitě do náruče i přes to, že ho krví umaže. Nechtěl, aby plakal, nechtěl aby ho takhle viděl a právě proto - ho nechtěl probudit. Stalo se. Přivinul si ho pevněji na prsa a hnědovlásek si opřel hlavu o jeho nahé rameno. Taktéž mu obětí opětoval, konečně ho měl u sebe. Hatake se jej pokoušel utěšit, když stále vnímat třas. "Ššš, neplač, lásko, neplač, je to dobré, jsem u Tebe," hladil ho po vlasech, jemně a s citem. Miloval to drobné tělíčko v náručí více, než svůj život. Nechtěl mu takhle ubližovat, jenže se musel věnovat svým povinnostem a někdy to nebylo nejjednodušší. Políbil Iruku do vlasů, mazlil se s ním, aby mu dokázal svou blízkost.
"Tolik jsem se… bál, já…," hlas se mu chvěl, pevně svíral ten svalnatý trup před sebou jako jediný záchytný bod ve svém životě. "Jsi celý od krve, měl jsem strach, že…," už nemohl pokračovat, rozplakal se a bylo to spíše štěstím, že druhému nic není. Byl rád. Nikdy nechtěl být bez něj, ani představit si to nedokázal, to by nebylo slučitelné se životem. Opíral se o něj, nechal se jím hladit, laskat, vdechoval jeho mužnou vůni.
"Nic vážného to není, neboj se, ano? Brzy se to zahojí, uvidíš," přinutil Iruku podívat se mu do očí, než jej následně políbil na čelo jako malé dítě, které chlácholí. Usmál se a jen hravě, náznakem jej kousl do nosíku. Připadal mu tak sladký, s těma uplakanýma očima, rozcuchanými vlasy, které mu spadaly do tváře i svou neskrytou nahotou. "Teď, poslal bych Tě ještě spát, ale…"
"Nikam nepůjdu," osočil se druhý a sjel dlaněmi na Kakashiho boky.
"Myslel jsem si to," zazubil se, než jej pohladil po tváři. "Tak… vezmi si prosím alespoň župan, abys mi tu nenastydl a jestli chceš, můžeš mi pomoct se svlékáním a čištěním ran," vzal jej opatrně za ruce a propletl s nimi prsty. "Čím dřív to bude hotové, tím dřív můžeme do postele," provokoval jej laškovným, avšak vyzývavým hlasem, že hnědovlasý už ani tak neodolal a také se na něho usmál. Líbilo se mu, že má Hatake rozvernou náladu i s tím, jak jej to musí bolet, ale věděl, že to spíš dělá pro něho, aby zahnal jeho smutek. Sám se natáhl pro župan, jak mu stříbrovlásek radil, navlékl se do něj a jal se druhého zbavovat oblečení.
Poté, co se společně vykoupali, přičemž si stihli vyměnit několik letmých i vášnivých polibků, tak Iruka ovázal Kakashimu drobné ranky a dvě z nich, ty hlubší musel zašít. Konečně se dostali do postele, ačkoliv bylo již nad ránem a hnědovlásek bude muset vstávat. Byl všední den a jeho čekalo vyučování na akademii. Ovšem až za pár hodin.
"Chyběl jsem Ti?" Zavrněl stříbrovlásek v otázce, jakmile ulehli vedle sebe a on si svého milence přitáhl do náruče, aby mu byl co nejblíže. Šeptal mu do ucha a hladil jej po nahém boku až na stehno.
"Strašně moc jsi mi chyběl," odpověděl mu popravdě Iruka a zadíval se mu do tmavých očí. Cítil, že druhý má potřebu se lísat, vyžadovali se navzájem. Ač spolu již byli delší dobu, láska mezi nimi spíše kvetla, než by vadla, vnímali, jak jeden druhého milují čím dál víc. Kakashi si vynutil na druhém vášnivý, dravý polibek a po jeho slovech jím projelo vzrušení. On mu přece také scházel. Hnědovlásek se mu poddal, ležel na zádech pod ním, oplácel mu jeho péči a pootevřel rty, aby mu dovolil do nich jazykem vklouznout. Starší divoce plenil jeho ústa a obklíčil jej svými pažemi.
"Teď?" Zašeptal tiše Iruka, protože mu bylo jasné, kam všechna tahle touha povede.
"Vadí Ti to?"
"Ne, ne já jen… asi bychom neměli, v Tvém stavu," snažil se být ohleduplný.
"Chceš tím říct, že jsem na tom tak zle, že nedokážu pomilovat svého přítele?" Promluvil trochu vážně Kakashi a bylo mu líto, že se tomu hnědovlasý tolik brání. Kdyby mu chyběl tolik, jak sám říká, nekomplikoval by to.
"Nic takového netvrdím, chci tím jen říct, že nechci, aby sis ublížil," oponoval mu stále Iruka a bál se, aby jej nerozčílil, i on ho chtěl. Měl o něj strach. Hatake se na něho usmál, chápal ho, on byl vždycky tak starostlivý, až přehnaně. Bylo to rozkošné.
"Jediný, komu ublížím, budeš ty, jestli mě nenecháš si Tě teď hned vzít," zavrněl mu do ouška stříbrovlasý, přičemž jej rytmicky hladil po stehnu a vtěsnal se boky mezi jeho kolena. Skláněl se nad Irukou, líbal jej, užíval si ho a on neodporoval, vybízel se mu. Mladší vpletl jednu ruku do Kakashiho vlasů, probíral se jimi, zatímco tou druhou mapoval kůži jeho nahých zad. Přejížděl po vypracovaném svalstvu, jež se mu vyrýsovalo vždy, když se pohnul. Byl pro něj tím nejnádhernějším, to tělo ho vábilo, přitahovalo. Cítil, jak se o sebe třou jejich mužství, ten pocit byl téměř šílený, proto neodolal a pánví se staršímu nad sebou vybídl. Ten se pod tím pohybem propnul a vydechl Irukovi do tváře.
"Miluju Tě," vyznal se hnědovlásek a omotal jednu nohu kolem pasu staršího, aby jej donutil se k němu sklonil. Opět se do sebe rty vpily. Jejich dech se zrychloval, jak po sobě toužili, hladili se po horkých tělech, mazlili se. Za nedlouho se dva Hatakeho prsty dostaly do úst hnědovláska, který si s nimi jazykem pohrával, olizoval je a vlhčil, sám byl tak vzrušený, že to bylo neúnosné. Kakashi zatím jemně objevoval linie jeho spodní čelisti, krku a zlehka se zuby vydal po klíční kosti. Jakmile vytáhl prsty z úst svého milence, protáhl paži dolů, mezi jejich těly, až k Irukově otvoru, po kterém laškovně přejel bříškem prstu, až se druhý zachvěl. Znovu si jej přitáhl k polibku.
"Kakashi… prosím…," vybídl se mladší proti prstům, avšak druhý ucukl, ještě jej chtěl pozlobit. Usmál se na něho a líbl ho na nosík.
"Copak?"
"Já… já chci…," nedořekl, protože stříbrovlasý si na jeho konečníku začal vynucovat vstup prostředníčkem. Pomalu jej do něj zasouval, stále líbajíc hnědovláska, aby odvedl jeho pozornost. Téměř okamžitě, jak byl uvnitř až po poslední kloub, vyhledal prostatu druhého, aby ji mohl začít dráždit. S uspokojením sledoval, co to s mladším dělá, když se mu rozechvěl v náručí a zlehka mu začal přirážet na prst.
"Nebuďme nedočkaví," napomenul ho Kakashi, sám se ztrácející v jeho očích. Po chvíli přidal i druhý prstík, jímž si v Irukově nitru dělal místo, aby jej mohl uvolňovat a roztáhnout si jeho svaly. Ten zhluboka prodýchával a polkl.
"Nejsem nedo… čkavý…," vydechl s lámajícím se hlasem. Měl co dělat, aby druhého neokřikl, aby si pospíšil, protože on cítil, že jen tím vnitřním vzrušováním dlouho nevydrží. Pokoušel se jednou rukou před ústy tlumit své steny, ač se mu to moc nedařilo. Vnímal, jak Hatake přidal i třetí prst a všemi se v něm pohybuje. Moc to protahoval. Už to nemohl snést. "Prosím… už to stačí," vzdychl.
"Nechci, aby to bolelo," vyjevil mu tak svou zdrženlivost, že si jej potřeboval pořádně připravit.
"Nebude, jsem už… uvolněný, dělej…" nevydržel už hnědovlásek déle čekat. Musel jej už cítit uvnitř sebe, jak do něho přiráží, jak jej plní. Srdeční funkce zřetelně zrychlila, když Kakashi poslechl, přidržel si vlastní erekci, aby ji mohl navést na vstup do těla druhého a poté se podepřel u jeho hlavy, přičemž do něj až bolestně pomalu začal pronikat. Nechtěl nic uspěchat, ačkoli sám měl problémy se sebeovládáním. Hlavu měl skloněnou a díval se pod sebe, jak v druhém mizí, dokud jej nenaplnil až po kořen, poté si dravě přivlastníl jeho ústa, zatímco mladší nechtěl čekat na zvyknutí si, obejmul nohama Hatakeho pas a donutil jej se v něm začít pohybovat. Polibky mu horlivě oplácel, vnímal jeho délku hluboko ve svém těle, chtěl ho víc, aby mu dokázal, jak moc mu chyběl. Hlasitě zasténal, když byl další příraz o něco prudší, ale to bylo pouze slastí.
"V pořádku?" Zeptal se starostlivě stříbrovlasý a ustal v pohybech.
"Nepřestávej… víc…," vybízel se Iruka naprosto odevzdaně a sám se prohnul v bedrech, čímž do něho penis staršího vklouzl hlouběji. Kakashiho tohle gesto vzrušilo a již se jal zrychlovat své pohyby. Občasně se sklonil, obdaroval hnědovláska polibkem a zaposlouchal se do stenů svého jména. Z jeho úst vycházelo to slovo měkce, vášnivě a tolik chtivě, že pro další impuls motýlů v břiše ucítil, že nemá daleko k vrcholu.
Mladší ve svých útrobách vnímal veškeré pohyby stříbrovlasého a téměř rytmicky mu vycházel boky vstříc. Nehty jedné ruky zatínal do prostěradla pod sebou, zatímco tou druhou jemně škrábal milencova záda. Byl opatrný, dával si pozor na zranění, ovšem zatemňovala se mu mysl. Pustil prostěradlo a onou volnou rukou se vydal po svém těle pod podbřišek, aby prsty obemkl vlastní pevnou erekci a začal se v rychlém tempu uspokojovat. Přírazy druhého jeho snahu podporovaly, cítil jeho vůni, nepatrně se potili, rychle oddechovali a do toho všeho to dráždění ve spodní části jejich těl. Když se Hatakeho průniky zpřísnily na nejúnosnější míru, Iruka s hlasitým vzdechem ejakuloval na jeho bříško a ještě chvíli si přejížděl rukou po ochabujícím rozkroku, než do něj s propnutím všech svalů jeho starší milenec vyvrcholil. Poté z něj opatrně vyšel a položil se těžce vedle něho na záda. Zprudka oddechoval.
"Nebolí Tě nic?" To byla první sova, která Iruka prohodil, když se vydýchal. Bál se, že si druhý potrhal stehy, přeci jen, bylo to divočejší, než předpokládal, že bude. Hatake se na něj zadíval a usmál se.
"To bych se měl ptát já Tebe," poškádlil ho. "I když asi tuším, která část těla Tě bude trápit, až si ve škole nebudeš moct sednout za katedru," uchechtl se, než se natáhl pro velice něžný polibek. Druhý se do jejich rtů pousmál.
"Za to já nemůžu, že jsi takové zvíře," oplatil mu hnědovlasý.
"A kdopak mne to prosil o víc, hm? Nedokázal jsem odmítnout, vypadal jsi tak…"
"Opovaž se dokončit tu větu," ušklíbl se a jedním prudkým pohybem se vyhoupl obkročmo do sedu nad Kakashiho. Sklonil se nad jeho tvář a kolem hlavy se mu okamžitě rozlila hebká záclona jeho dlouhých vlasů. Laškovně se přiblížil až k jeho rtům, ale když si stříbrovlásek chtěl ukrást jeho ústa, tak ucukl.
"Proč? Sám víš, jak jsi vypadal, že? Tak…"
"Přestaň, neprovokuj mne," povytáhl obočí mladší, ale muž pod ním se nedal.
"Tak nadrženě," dokončil stejně a s potěchou sledoval, jak se jeho milenec červená. On byl takový vždy nevinný a tahle slova jej dostávala do rozpaků.
"To není pravda," snažil se Iruka obhájit, ačkoliv už mu to nebylo nic platné. Stále spolu mluvili velice rozverně. "Neumím se tvářit… ehm… tak jak jsi řekl." Dokonce se nedokázal přinutit říct to slovo. Učitel každým coulem.
"Myslíš nadrženě?" Pohrával si s ním Kakashi, nesmírně jej to bavilo. Rukama zatím přejížděl po jeho bocích, sem tam se vydal na ploché bříško.
"Neříkej to slovo," zašeptal tichounce, jakoby se styděl.
"N-a-d-r-ž-e-n-ý. Přesně tak jsi vypadal. Nadržený a vyzývavý. Za to se nemusíš stydět, lásko," usmál se na něj zlehka a pohladil ho po vlasech. Chytil jej za jeden pramen a přitáhl si ho k dalšímu procítěnému polibku. Hatake zbožňoval chuť Irukových rtů, nápadně mu připomínala meruňky a ty on miloval. "Jsi tak nádherný…" poznamenal jen tak mimochodem, když se kochal tím dokonalým tělem před sebou. Poté si zkusil jej ještě jednou pozlobit, i když už se bál, že si zahrává. "Jsi tak nádherný, když jsi nadržený a vyzývavý."
Druhý z nich se ještě více zarděl a odvrátil od něj tvář. Když mu to Kakashi říkal, připadal si lacině a hloupě, jako panic, co o to přichází poprvé. Dopalovalo jej to.
"Už toho nech, prosím…" promluvil vážně, narovnal se v páteři a měl v úmyslu z něj slézt, aby se přemístil do koupelny. Potřeboval se omýt na jistých patriích svého těla. Stříbrovlasý jej však zadržel, když ho chytil za jedno zápěstí, avšak nestiskl jej příliš.
"Omlouvám se," špitl, poznal že to již přehnal. "Jestli je Ti to nepříjemné, nebudu to už říkat," pousmál se na Iruku a pustil jeho paži. Chtěl, aby s ním ještě chvíli zůstal v posteli a mazlil se. Ty dva dny odloučení se projevily až moc a žádaly si odškodnění za samotu.
"Děkuji," oplatil mu hnědovlásek úsměv, přestože z něho stejně sesedl, ale přilehl si k němu a nechal se obejmout. Stulil se k jeho boku jako kočka a hlavu si položil na Kakashiho rameno. Palcem jej zvolna hladil přes jednu bradavku. Stočil na druhého pohled. "Budeš muset zase někam odejít?" Optal se ho. Nechtěl být znovu sám, protože starší dostával teď mise pravidelně a poslední dobou se vídávali čím dál méně. Samotnému mu to bylo líto.
Kakashi jej políbil do vlasů a hladil na zádech.
"Ne, dostal jsem pár dnů volno, kvůli těm zraněním. Takže až přijdeš ze školy, budu tu na Tebe čekat," prstíkem druhé ruky přejel po jeho nose. "Počkej, až mne budeš mít dost. To si budeš přát, abych byl pryč," Nemyslel to tak, jen si hrál.
"Nikdy Tě nebudu mít dost," ujistil jej Iruka pevně a natáhl se pro jeho rty. "Nemůžu bez Tebe být," přiznal se, než jej objal kolem pasu a tváří se natiskl na jeho tělo. Mazlil by se s ním do konce života. Kakashiho ta slova zahřála u srdce, cítil to stejně.
"Tolik Tě miluju, Iruko," začal se probírat jeho vlasy. Takhle mu bylo dobře, v jeho blízkosti a v klidu.
"Já Tebe taky. Slib mi, že budeš příště opatrnější," narážel hnědovlasý na stříbrovláskovy rány. Po jedné z nich se lehounce vydal bříškem prstu. Hatake si povzdechl, byl rád, že nemusel na nic přísahat, ale slíbit mu to mohl. Pokusí se, pro něho.
"Slibuju, vrátím se Ti." S těmito slovy přes ně přehodil přikrývku a nechal druhého odpočívat. Ještě měli nějaký čas, než bude svítat. Iruka se cítil částečně ujištěný a uklidněný. Ač to nemusela být pravda a Kakashimu se mohlo stát něco vážného, z jeho úst mu chtěl věřit vše na světě. Nezbývalo, než doufat. Stulil se s ním pod peřinu a za pár chvil už oba spokojeně oddechovali
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama