Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Telefonát

14. února 2012 v 2:37 | Kakashi-Sama |  Povídky yaoi...
Tak tohle jsem sepsal s mým úchylným klukem přes Skype...No jo...Jsem gay a nevadí mi to..Ale nebudu tu řešit sebe,ale povídku...Myslím,že celkem ujde...Já byl Sasuke...On Naruto....Myslím,že to i celkem odpovídá Realu...Víte jak to myslím...xD....No,posuďte sami,jestli se povedla xD

N:Ahoj Sauke,co děláš?
S:Nic jen ležím na posteli.A ty?
N:Taky.Hele Sasuke co kdyby jsme zkusili sex po telefonu?
S:Naruto tebe to nestačí normálně tak už musíš i pžes telefon.A to nemůžeš vydržet než se znova uvidíme?Vždyť týden není tak dlouhá doba.
N:Mohl bych,ale strašně se tady v suně nudím,tak mě napadlo,že zavolám a pokecáme si.Ne?(zasmál se provokativně do telefonu )
S:Naruto,když já nevím,moc sě mě do toho nechce.Jsem už unavenej,potřebuju se prospat.
N:No tak Sasuke,kvůli mě,jo?Já ti pak taky splním tvoje přání až dojedu.(řekne tužebným hlasem)
Ticho
N:Dík Sasuke.Tak já začnu první jo?
S:Dobře.
N:Ležím na posteli jen ve svých oranžových trenkách.Nasliním si prst a přejíždím si bradavku.Pomalu se začínám vzorušovat.Hladím si prso a přidávám si druhou ruku.(otočí hlavu k ležícímu telefonu)Cítím jak mě jsou moje trenky těsný.Brzy z toho budu mít problém,protože mě nepůjdou sundat.Teď pokračuj ty Sasuke.
S:Ach jo zrovna když si se začal dostávat k tomu nejlešímu.To mě děláš snad naschvál,aby jsi mě vyprovokoval.(zněl uraženým tónem)
Ticho
S:(zhluboka se nadechne)Doufám že se ti leží dobře,protože dlouho nebude.Pokládám telefon abych měl volné obě ruce.Nasliňuju si prsty.Pravo rukou si hladím prsní sval.Levou rukou si zajíždím do trenek a hladím si hýždě.Mezi ukazováčkem a palcem třu svoji stvrdlou bradavku.Levou rukou si hladím hýždě a nasliněným prstem jezdím kolem tvýho oblíbenýho místa.(slyší jak Naruto těžce oddechuje).Levou rukou dělám stejný pohyby,až na ukazováček,kterým vniknu dovnitř.(lehce sykne do telefonu)Tak a teď zase ty Naruto.
N:Ty si mě to musel vrátit že?(říka ukřivděným a naštvaným hlasem).Počkej ti to teď přehodím zpátky.Levou rukou si sjíždím na břicho.Proskoumávám každý záhyb na břiše a lehkýmy doteky se zároveň stimuluju.Pravou rukou jemně sjíždím dolů od prsních svalů k břichu.Pokračuju dál a po jemné cestičce chlouplů jež se ti tak líbí,směřuju níž až(potichu zavzdychá jen tak aby se to v telefonu rozplynulo)ke svému mužství.Jemně jej přez tranky pohladím a začnu jej pžez ně třít.Můžeš pokračkovat ty Sasuke.
S:(těžce oddechuje,protože začíná mít problém aby nezačal dělat něco dřív).Prává ruka my sjíždí do trenek.Přez chloupky se dostane k mému mužství.Prstem levé ruky začínám dělat pravidelné pohyby.Přidám k němu ještě jeden nasliněný prst(znovu sykne).Cítím jak moje chlouba rychle dává najevo že ji mám.Už z toho že mám na sobě trenky cítím bolest.Vyslíkám si je a jsem na posteli úplně nahý.Pravou rukou si jej uchopím a začínám dělat pomalé pravidelné pohyby jako u levé.Tak a teč zas ty Naruto.(slyší jen hluboké nádechy,ale žádnou odpověď)Naruto si tam?
Znovu ticho
N:Jo sem tady.Takhle mě nesmíš mučit jo?Kdo to má pak vydržet.Taky si svlíkám trenky a ležím na posteli bez ničeho.Pravou rukou si jej uchopím a jemně stáhnu(lehce vzdechne).Začnu si ho v ruce třít a cítím jak se snaží mít ještě vetší velikost,ale nemůže tak mě to začíná trochu bolet.Levou si od břicha pomalu sjíždím přez chloupky k mužstí až pod něj.Vezmu si je do ruky a jemně s nimi v ruce třu jako s mužstvím.Pravidelně opakuju svoje pohyby a za chvíli cítím jak se blížím k vrcholu(slyší z telefonu rychlé dýchání a jisté zvuky) [Nebudu ho dál trápit] pomyslí si. Svoje pohybi začínám zrychlovat a cítím jak se mě začínají stahovat svaly na těle.(Slyší jak Sasuke slastně vydechne)(to jej donutí k slastnému vyvrcholení).
Oba nic neříkají jen poslouchají jak ten druhý pravidelně oddechuje
S:Naruto to bylo docela dobrý.
N:Já věděl, že se ti to bude nakonec líbít.Tak se hezky vyspi a zítra zavolám zas.A třeba se k nám přida pžes telefon ještě někdo(zazní už jakoby z dálky,protože hned potom se spojení přeruší).
S:Jak si to myslel Naruto?(žádná odpověď,jen pípání telefonu).To si s tebou ještě vyřídím(řekne ve svým pokoji s úsměvem na tváři)
Oba usínají nazí,zakrytí hedvábnou dekou a myslí na zítřejší telefonát
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katy ^^ Katy ^^ | Web | 14. února 2012 v 15:35 | Reagovat

Ach bože bože :D jako, neříkám, že mě nezajímá, co si píšeš se svým klukem, to jó... ale ty klasické povídky jsou lepší :D protože... prostě jsou :D Mám ráda to popisování, ale takové jiné...
ale na zpestření je tohle super :D
si s ním piš častěji, alespoň nebudeš potřebovat ty hry na čoklovi... :D :D

2 Emo Emo | 14. února 2012 v 18:45 | Reagovat

háh :D fajné :D

3 Katy ^^ Katy ^^ | 15. února 2012 v 9:23 | Reagovat

[2]: Emoušku, ty kdybys něco neokomentovala, tak by to byl zázrak co? :D Stejně si myslím, že autor ty komentáře nečte... :D
A ještě přemýšlím, zda jsi ten, kdo myslim, nebo jestli je tu ještě nějaký stálý čtenář... :D

4 Emo Emo | 15. února 2012 v 20:21 | Reagovat

dvojče, jsem to já :D a kdybych mu něco nekomentla (těch x povídek z druhé stránky a nějaký z tý první jakože nepočítám) :D tak bych to asi nebyla já! já mám ke všemu co říct! kámoška už mi navrhovala abych byla kritička.. ale já se svou stručností bych v tom povolání neobstála :D

5 Katy ^^ Katy ^^ | Web | 20. února 2012 v 14:56 | Reagovat

Dvojče mě to samozřejmě došlo, že jsi to ty! :D :D ale tak, chtěla jsem mít jistotu, at to řekneš sama :D
Jasně no, mě to komentování hlavně hrozně baví :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama