Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Zvrhlosti týmu 7

19. března 2012 v 14:59 | Kakashi-Sama |  Povídky yaoi...
Chci vás upozornit, že tohle je ta NEJZVRHLEJŠÍ povídka na mém blogu....
Hey! Děcka! Dneska mám u sebe párty!" zařvala přes celou třídu růžovovlasá dívka. Všechny pohledy se otočili na ní. "Párty ve velkém stylu, chlastu kolik jen kdo snese, žrádla stejně tak, prostory na to máme, kouřit můžete podle libosti," usmívala se, "Cokoliv kouřit," a upřeně se podívala na černovlasého mladíka, co si podpíral bradu rukou. Ten se jen ušklíbl. Vedle něj seděl blonďatý chlapec, který měl na Sasukeho stehně ruku. "Takže vás všechny čekám, jasný? Začínáme v osm! Musíme nějak ten konec školy oslavit ne?!" zakřičela, protože se rozezněl zvonek a do třídy vešel hnědovlasý sensei s jizvou přes nos.
"Takže děcka, dneska vám dáme "vysvědčení" za testy a tak dále, které jste tady na akademii splnili, které byli i součástí vaší mise," řekl Iruka a začal pomale svolávat k sobě děcka, aby si chodili pro cár papíru.
Když všichni dostali svoje vysvědčení, před školou se setkali tři lidé. Jeden černovlásek, blonďáček a růžovovlasá dívka.
"Kluci, s vámi rozhodně počítám, musíme si to nějak užít ne?" mrkla na ně.
"Jasně, neboj, příjdeme určitě," přitakal blonďáček a černovlásek si ho majetnicky přitáhl kolem pasu.
"Pokud budeme schopni chodit," řekl černovlásek a políbil blonďáčka na krk.
"Jo, je mi to jasný," řekla Sakura a usmívala se. "Tak zatím ahoj," řekla a utíkala do krámku naproti školy, aby koupila nějakou bonboniéru pro její mámu, co měla dnes narozeniny.
"A my se budeme dneska věnovat sami sobě, a pokud budeme mít sílu, večer zamíříme k Sakuře, souhlasíš?" řekl černovlásek svému milenci a olízl mu ucho.
"Samozřejmě," chytil ho Naruto za zápěstí a rozběhl se k jeho bytu, který bylo nedaleko školy.
+ + +
"Aaaah, Aaaaah," vzdychla slastně blonďáček a pevně se držel kraje umyvadla. Sasuke náruživě drtil jeho dírku v pomalých a rychlých přírazech. Nenechal ho ani v klidu vysprchovat, aniž by ho potom nevošoustal. Koupelnou se rozlehlo tiché zasténání černovláska, který právě vyvrcholil do konečníku svému milence a o chvilku později druhé, tentokrát silnější zasténání, kdy vrcholu dosáhl i blonďáček.
"Bože, proč mi to děláš?" řekl černovlásek a svezl se na zem po kachličkách.
"Co? Já?" ptal se blonďáček.
"Ano ty, seš tak dokonalej, šukal bych tě pořád," stáhl ho k sobě na studené kachličky a začal vášnivě líbat.
"Ah," utekl černovláskovi sten ze rtů, když se po chvíli odpojili od vášnivého líbání, aby se mohli nadechnout. "Asi na mě přichází další kolo," zašeptal černovlásek a šibalsky se usmál. Blonďáček jen protočil panenky a nechal se odnést do postele, kde ho černovlásek povalil a začal vroucně líbat na krk. To se mu však nelíbilo, přetočil se s ním tak, že černovláska uvěznil pod sebou a ten se na něj nechápavě podíval.
"Chci si taky užít ten pocit nadvlády," řekl a vpil se do jeho rtů, které jemně olizoval jazykem a poté vášnivě líbal až byli celé opuchlé a narůžovělé.
Poté si udělal pár majetnických značek na jeho sněhobílém krku, který byl tak dokonale hebký a mírně zkropený potem, cestoval dál svým jazykem mokrou cestičkou k pravé bradavce, kterou olízl jen špičkou jazyku, až Sasuke zasténal, což se blonďáčkovi líbilo. Už to dávno nebyl ten Uchiha, jak ho všichni znali, tu arogantní masku nasadil pouze někdy, ale když byl s blonďáčkem, nedokázal se tvářit, že je mu všechno lhostejný, s ním mohl být tím, kým chtěl být.
Blonďáček začal cucat jeho bradavku tak dlouho, dokud nebyla trvdá, stejně tvrdý snad byl jeho "kámoš" dole, který ho tlačil do stehna. Uchiha sténal i když byste to do něj neřekli, svíjel se slastí, která se mu rozsévala po těle. Uzumaki pak začal zpracovávat i druhou bradavku. Poté si štrádoval dál svým jazykem po těle černovláska až k pupíku, kam se "zavrtal" jazykem a bradou zavadil o jeho ztopořený úd.
"Naruto!" zakřičel Sasuke, když přejel blonďáček po celé délce jeho penisu.
"Ano lásko?" usmál se šibalsky.
"Netrap mě," zaškemral.
"Ale, ale, Uchiha prosím? To bych mu měl asi vyhovět," ušklíbl se jak měl ve zvyku to dělat Sasuke. Jemně pohtil jeho úd do úst, oblízl jeho špičku a zase ho nechal být.
"Mmmm… zlobíš," zavrčel slastně Sasuke. Znovu ho zazlobil tím, že se jeho penisem otřel o své rty, tak, že se ho sotva dotýkaly. "No taaaaaaaaak," prohnul se v zádech.
Pak ho teda uchopil pořádně do svých úst a začal ho uspokojovat. Lízal, sál, stahoval mu předkožku, jemně okusoval, prostě si s ním hrál tak dlouho, dokud se jeho ústa nenaplnili jeho "tekutými dětičkami". Vše poslušně spolykal a ukazováčkem si setřel kapičku posledního sperma a strčil ho Sasuke mu úst, aby taky ochutnal, jak úžasně chutná.
"A co ty?" podivil se černovlásek, když viděl blonďáčkův naběhlý penis.
"Pomůžeš mi?" šibalsky se na něj usmál.
"Ne," řekl Sasuke a zašklebil se.
"Fajn, pomůžu si sám," uchopil prvně černovláskům te´d ochablý penis, aby ho znovu dostal do varu. Když byl dost vydrážděný že úplně cukal, jak do něj proudila krev, uchopil jejich penisy a nechal je o sebe třít, pak je začal zároveň honit, tak dlouho dokud oba nevyvrcholili a jejich smíšené sperma nepostříkalo blonďáčkovu ruku.
"A teď už se vážně půjdeme vysprchovat, žádný sex! Chci večer tam jít," řekl blonďáček a první zmizel v koupelně a zamknul se před černovláskem.
"Ty jeden usurantokachi!" zatřískal na dveře naštvaně, ale s úsměvem černovlásek.
+ + +
"Sakura-chan!" obejmul jí hned ve dveřích blonďáček.
"Vypadáš nějak vyčerpaně," zažertovala už teď trošku napitá Sakura.
"S ním to nejde být stále čilej," usmál se a podal jí flašku rumu, jako vstupenku do jejího domu.
"Páni, tady to žije," konstatoval černovlásek, když následoval blonďáčka do obývacího pokoje. Z repráků se linula hudba od Jeniffer Lopez - on the floor.
"Ty máš dobrej taneční vkus," řekl Sasuke.
"Dík," dloubla do něj ukazováčkem a zmizela někde v davu. Kluci vyhledali stůl s pitím, prvě sáhli po obyčejné vodě, ale pak se vydali k provizornímu baru, kde obsluhoval jeden z jejich senseiů, který abstinoval, protože prodělal už několik léčení, nebyl to nikdo jiný než Jiraya.
"Dvakrát dvojtou vodku," řekl Sasuke a když jim to dal, ťukli si. "Na nás," řekl mladý Uchiha.
"Na nás," zopakoval Uzumaki a oba to do sebe kopli naráz až se zašklebili jak je to pálilo v krku.
"Ještě jednou," poručil si Naruto.
"Se mi nějak rozjíždíš, kocourku," ušklíbl se Sasuke.
"Čím dřív budu ožralej, tím dřív tady bude prdel," pokrčil rameny a už do sebe klopil druhého velkého panáka, kterého už doopravdy musel zapít tou vodou, co si donesl.
Asi po třech hodinách, kolem půl dvanácté to u Sakury začínalo být hodně živý. Blonďáček vyskočil na velký jídelní stůl společně se Sakurou a Ino a tancovali takový ten sexy taneček, jak si holky jezdily rukama přes prsa až do rozkroku a zvedali si už tak dost krátké mini sukénky.
Z repráků se linula hudba Lady Marmelade, takže to k tomuto tanci doslova svádělo. Všichni byli opilí na kaši, ale vůbec nikomu to nevadilo, dokud stáli, tak to bylo v pohodě. Ale po chvíli se chtělo blonďáčkovi na záchod, tak si odskočil, jenže na záchodě načapal líbající se Hinatu s Kibem. Blonďáček jen nad tím povytáhl obočí, nebo spíš nad tím, že Kiba držel Hinatu pod šatičkami a odhaloval tím její podvazky, to by do ní nikdo neřekl. Tak to zkusil v koupelně ve druhém patře.
"Vypadni!" zařval na něho Shikamaru, když ho vyrušil společně s Temari z vášnivého sexu zezadu. Blonďáček jen nad tím zakroutil hlavou a začal se svíjet, protože se mu fakt chtělo a moc. Tak odběhl na zahradu kde to pustil do nějakého keříku.
"Tohle ne už pomale swinger párty," zabrblal si sám pro sebe blonďáček. Poté se vrátil zpátky a dál pařil. Sasukeho samozřejmě nikde neviděl, nejspíš někde chlastal.
+ + +
"To bylo fajn, nemyslíte?" řekla Sakura stále podnapilá, když v šest ráno odešli poslední hosté, tedy až na Sasukeho s Narutem, kteří se momentálně vášnivě líbali na sedačce a třeli si své rozkroky přes ušlé rifle.
"Až moc fajn," usmál se blonďáček, když si vzpomněl, jak si to kolem třetí ráno rozdával se Sasukem u zahradního bazénu a oba vřískali blahem.
"Skočím pro něco k pití," řekl Sasuke. "Mám žízeň, chceš taky, Naru-chan?" svůdně se podíval na blonďáčka.
"Ale jo, když něco najdeš," usmál se.
"Je tady nějaké horko, co," řekla Sakura a už si svlékala tričko za krk, rozepnula si i podprsenku a začala si rajcovně mnout prsa. Naruto jen polknul, přece jen nebyl úplně gay, byl spíš bisexuál, který byl ale právě zamilovaný do černovláska. "Chci se líbat," řekla a po čtyřech došla po sedačce k blonďáčkovi, který neměl nic proti se s ní líbat. Přitáhl si jí k sobě, obejmul okolo pasu a vášnivě políbil. Růžovovláska si sednula vedle něj a roztáhla rajcovně nohy, čemuž blonďáček neodolal a zajel jí až pod kalhotky a začal jí doslova prstit, až mu mezi polibky sténala blahem.
"A mě nepozvete jo?" usmíval se ve dveřích Sasuke, když e vracel s pitím. Blon´dáček na chvíli přestal líbat Sakuru.
"Tak pojď, bude to zajímavé dát si švédskou trojku," usmál se a políbil Sasukeho.
"To bude hodně zajímavý," zakymácel se pod vlivem alkoholu, sednul si k blonďáčkovu rozkroku a začal mu rozepínat rifle. Během toho, než dostal Sasuke z kalhot jeho vzrušený penis, blonďáček dál líbal a prstil řůžovovlasou dívku.
"Sakra Naruto, proč jsem s tebou nikdy nechodila?" řekla zadýchaně Sakura a dlouze zasténala, když jí Naruto pořádně zajel do její lasturky. "Seš tak skvělej, aaaaah," zaklonila hlavu. Druhý sten se vyloudil z Narutových úst, protože jeho penis právě pohltil do úst černovlásek. Chvíli olizoval a sál, kousal a žužlal Narutův penis, až vyvrcholil, vše samozřejmě pečlivě spolykal.
"Dávám vám prostor," řekl Sasuke a sedl si naproti nim do křesla a stáhl si rifle až ke kolenům. Sakura se přesunula na blonďáčkům klín a jemně mu skousla ucho až zavrněl blahem. Poté rukou sjela dolů k blonďáčkovýmu ochablému penisu, kterého potřebovala pro další "akci", proto ho začala znovu zpracovávat a přitom mu jednou rukou jezdila pod tričkem a občas zavadila o bradavku,
Když Narutův malý kolega zase stál v pozoru, vyhrnula si sukni dostatečně vysoko a jemně s ním třela o svůj rozkrok, až oba zasténali blahem. Poté dosedla na jeho ztopořený úd. Začala se na něm pohybovat pánví a občas ho políbila na rty. Naruto během toho chytil jí za prsa a něžně jí je hladil.
Stačilo pár pohybů v její kundičce a Sakura křičela ve vlně právě přicházejícího orgasmu. Ještě párkrát zavrtěla pánví a i blonďáček byl znovu na vrcholu, za dnešek už raději nechtěl vědět pokolikáté. Sakura se svalila vedle něho, přitáhla si k sobě ho a vášnivě políbila.
Během jejich bláznivého sexu se na ně díval Sasuke a jemně si mnul svůj ztopořený penis. Sakura, ač na to nevypadala že by toho někdy byla schopná, se najednou odpojila od blonďáčka a přešla k Sasukemu.
Klekla si k němu, roztáhla mu nohy a jemně olízla Sasukeho ztopořený úd. Ten jen sykl slastí. To byl pro ní poznávací signál k tomu, že má povoleno jej vykouřit.
Uchopila jeho poměrně větší penis než Narutův do drobné ručky a začala s ním nejprve si hrát, poté ho ale olízla a navlhčila ve svých ústech, kde ho, stejně jak Sasuke Narutovi, kousala, sála, lízala, hladila mu varlata a uzdičku párkrát polaskala, až se černovláskovi z toho točila hlava, chvílemi měl pocit, že to dělá dokonce líp než jeho blonďáček. Ne, nedělá to líp, okřikl se v duchu. Když cítíl, že "exploduje", přestala, což se na ní zamračil, ale ona udělala přesně něco jiného, stoupla si před něho na všechny čtyři a vystrčila na něj zadeček. Sasuke si teda k ní kleknul a chtěl jí ho automaticky pomale začít strkat do zadečku.
"Anál prosím ne," řekl a usmála se na něj. Pochopil. Takže se přesměroval na jinou dírku. Přirazil až po kořen. Sakura se prohnula v zádech. Začal přirážet. Prvně pomalu, táhle, aby si to vychutnal, protože už to byl nějaký pátek, co si pořádně nezašukal s holkou, ale pak přitvrdil. Stačilo pár rychlejších a tvrdších pohybů a černovlásek zasténal v přívalu orgasmu a vyvrcholil přímo do její teplého lůně. Sama prožila orgasmus chvíli před černovláskem. Blahem přivřela oči, když cítila v sobě teplé Sasukeho sperma. Ohlédla se na blonďáčka za sebou, který se k ní blížil i se znovu ztopořeným penisem.
"Ty stále nemáš dost?" zašeptala a pohladila ho po tváři.
"Sexu nemám nikdy dost," řekl jí, chytil jí za jedno prso, přirazil k protější stěně a začal znovu líbat. Pak si jí otočil k sobě zády, takže se opírala rukama o zeď, rukou nasměroval svůj penis tak kam potřeboval, věděl moc dobře, že Sakura nerada análek, a začal jí nemilosrdně jak v nějakém pornu šoustat, to se však nelíbilo Sasukemu. Přišel k Narutovi a bez přípravy do něj pronikl. Ten jen zasténal, protože už ho to nebolelo, po tom, co se Sasukem mám sex čtyřikrát i víckrát denně.
A tak tam byli pěkně v sobě "spojeni". Sasuke šouštal Naruta a Naruto šoustal Sakuru. Dokonalý vláček. Černovlásek se sladil s blonďáčkem, takže přiráželi stejným směrem. Pokojem se rozléhalo trojté hlasité sténání a po chvílí jako první vyvrcholila Sakura, poté Naruto a jako poslední i Sasuke. Všichni tři se společně svalili na sedačku, která byla rozdělaná a v tu ránu usnuli.
Když se o pár hodin později vzbudil Naruto, nedalo mu to a začal se šíleně smát, čímž probudil i ty dva.
"Co je?" zamžoural Sasuke a všiml si, že usnul Narutovi na hrudi. I Sakura spala na Narutovi, akorát na břiše. Všichni tři se rozesmáli.
"Lidi, vy jste nejlepší tým," přitáhl si je k sobě blíž Naruto. "Ehm, Sakuro?" podíval se na růžovovlásku.
"Hn?" odtušila.
"Bereš prášky?" zeptal se jí se strachem co odpoví.
"Ne," Sasuke a Naruto se na sebe vyděšeně podívali.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Katy ^^ Katy ^^ | Web | 19. března 2012 v 16:14 | Reagovat

Tak to je nejvíc :D
I to, že jsi dal Temari s někým dohromady (já to nesnášim :D) Ti odpustím, protože tohle je tak zvrhlé, až je to geniální :D
jednou mi i byla Sakura sympatická... a ten konec? :D Tims to zabil, neskutečně :D

2 Kakashi-Sama Kakashi-Sama | 20. března 2012 v 6:58 | Reagovat

[1]:Děkuju, děkuju...:D

3 Tolpen Tolpen | Web | 8. září 2013 v 18:45 | Reagovat

Hetero ze zásady nečtu, ale posledních pár řádků mě totálně odepsalo... :-D

4 Kitsune Kitsune | 30. ledna 2014 v 22:56 | Reagovat

Gomenjestli to vyzní blbě, ale tohle nejsou tvoje povídky, že ne? Já ty povídky znám z jiný blogů... takže přidáváš povídky jiných autorů které najdeš, nebo je prostě kradeš a vydáváš za svoje????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama