Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Naposledy...

2. dubna 2012 v 13:46 | Kakashi-Sama |  Povídky jakéhokoliv druhu... Téma není Naruto...
Lidi, jak vás mohou bavit tyto depresivní slátaniny? :D

Drž mě prosím. Prosím, obejmi mě jako by to bylo naposled. Ty víš, že to naposled je. Tak tě prosím, neodcházej v tuhle osudnou hodinu. Zůstaň…zůstaň se mnou až do konce.
Chci toho snad příliš?
Možná bych měl jít sám, možná bych svůj prohřešek měl nést jen a jen na svých bedrech. Nemůžu, tvé ruce, jenž mě tisknou k tvému hřejícímu tělu, ten pocit bezpečí. Já tě jednoduše nemůžu nechat odejít.
,,Bude to dobré, nedívej se, brzy bude po všem." Uklidňuješ mě, když mě vedeš rozzuřeným davem do neznáma. Má tvář je schovaná ve tvé hrudi. Slyším, jak se tvůj hlas chvěje. Ten tón…tak bolestný. Ty víš..ty to víš, že ano? Víš, co se stane?
,,Prosím, neopouštěj mě." Vzlyknu tiše. Chladivé slzy se začnou hrnout z mých lesklých krví prolitých očí. Vytrácí se na tvé hrudi, cítíš je viď? Už víš, že pláču. Už to nejde nadále tajit, nemusím svůj strach skrývat.
Slyším mlhavé hlasy. Rozzuřené hlasy. Křičí, ale co křičí? Nerozumím jim. Jen vím jediné, patří mně. Ty jejich slova, ať už jeden přes druhého řvali cokoliv, jejich slova patřili jen a jen mě, tomu, kdo se prohřešil ze všech nejvíce.
,,Jsem tady, nikam neodejdu." Kam mě jen vedeš?
,,Hm!" Cuknu s sebou se strachem v hlase, i navenek jde vidět, že jsem nervózní a hlavně vyděšený.
,,To nic, jen schod, pojď." Povzdechneš si.
,,Ne, prosím, jen to ne!" Zaprosím vyděšeným hlasem, ale i tak, vím, co se stane. Ať se stane to, co se má stát. Musím být potrestán. ,,Neodcházej, zůstaň." Zaprosím znova. Tvůj dotek, ten mi asi bude chybět, stejně jako ty.
,,Promiň mi, že jsem to právě já, kdo to musí ukončit." Pocítím na svých zápěstích studené železo. Vytřeštím oči. Stojím na dřevěném výstupku uprostřed náměstí. Mé vyděšené oči… hledí na tebe. Tvé dlouhé černé vlasy, tvá tvář…ty. ,,N-ne." Zakroutím lehce hlavou. Škubnu rukama, ale železo neroztříštím. Připoután ke kůlu, je to snad konec?
,,Promiň mi, mrzí mě to, lásko." Šeptneš mi vzlykavým hlasem do ucha. Líbneš mě na tvář..je to snad naposled?
Bílá barva se náhle změnila v rudou. Ječící dav, jenž se díval na ukrutné mučení, přerušil bolestný křik. Zoufalé vyjeknutí a nehorázně bolestné slzy zklamání a bolesti. Kouknu ti do očí. Tebe to také bolí, viď?
,,Prosím, naposled, už jen poslední rána." Šeptnu, konečně smířen se svým osudem. ,,Ukonči mé utrpení, osvoboď mě." Zachraptím.
,,N-nemůžu…nemůžu!" Vzlykl jsi, nechceš o mě přijít? Není už pozdě? Už o mě přicházíš…
,,Naposled…" Steče mi slza po tváři.
Mé levé křídlo je naštípnuté, jeho bílá barva, tak bělostná a bez viny, je poskvrněná vlastní krví. Peří se válí vedle mě na zemi. Tak krutá bolest.
Jen přikývneš. ,,Dobře." Steče ti slza po tváři. ,,Naposled." Povzdechneš si zničeně a znova sekneš. Znova se ozve vyjeknutí. Pravé křídlo…sice méně naštípnuté než to levé, ale i tak…bolest je snad ještě horší. Není divu. V tomtéž křídle se skrývá a vytrácí se z něj i má duše.
Začnu vnímat…ty hlasy, konečně slyším, co říkají…
,,Upalte ho! Ukřižujte ho!" Chtějí to? Proč mě nenechají v klidu umřít…? Můj život už se stejně nedá zachránit. Můžou jen čekat. Čekat až naposled vydechnu. Naposled zvednu hlavu. Naposled ti věnuju mírný úsměv.
Tvá tvář je zkřivená bolestí, po tvářích ti stékají slzy. V ruce svíráš pochodeň, jen se na tebe usmívám. ,,Naposled…naposled máš možnost osvobodit mojí duši." S tím mi steče pramínek krve z koutku úst. Svěsím hlavu k zemi. Ty odcházíš pomalu po schodech dolů, přidáváš se k ostatním.
Zapaluješ dřeno, na kterém stojím, pod ním začíná hořet připravené seno, aby oheň jen tak nevyhasl. ,,Děkuji." Vzlyknu, když cítím horko, bolest a nesnesitelné utrpení. Stále vnímající plameny přemýšlím, proč tito lidé berou anděly za hříšníky? Proč jsou naše křídla hříchem? Proč jen…proč jen ty jsi byl ten jediný, který to tak nevnímal… Proč jen jsi to viděl jinak?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 -Brunette- -Brunette- | Web | 2. dubna 2012 v 17:53 | Reagovat

Ahooj, začlo 1.kolo SONB -scháněj si hlasy :) hodně štěstí :) -Brunette- ♥

2 Katy ^^ Katy ^^ | Web | 4. dubna 2012 v 15:52 | Reagovat

Proč bych Tě měla zabíjet? ^^ Neměla jsem čas to okomentovat předtím, ale to komentuji teď...
Je to úžasná povídka, zase procítěná.. co víc Ti mám říct? ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama