Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Prosinec 2012

Dotaz

30. prosince 2012 v 16:57 | Reita-kun
Lidi, chci se vás zeptat..., chtěli byste, abych tu zveřejňoval své obrázky, co jsem kreslil..? :)

On thing

22. prosince 2012 v 11:55 | Reita-kun |  Povídky yaoi...
Songfiction - One direction - One thing
Pár: ten poznáte snad všichni :D A omlouvám se, slíbil jsem povídku na Vánoce, ale tohle s nimi nemá nic společného..:D

Stál před jeho domem, nemohl nic dělat, jenom se dívat, jak za oknem se pohybuje po pojích sem a tam jenom ve spodním prádle, v ruce hřebínek a hudbu na plné pecky, takže šla slyšet až ven z přivřeného okna, ale i přes tuhle hudbu šlo slyšet, že blonďáček si do rytmu zpívá a nejede jenom na playback.
Snažil jsem se to zahrát cool
Ale když se na tebe dívám
Nemůžu být vůbec statečný
Protože ty způsobuješ, že mé srdce závodí.
Srdce cítil až v krku, nemohl se hnout, jenom se pro sebe přiblble usmívat. Hřálo ho, že se na něj může dívat, ale věděl, že jeho střed zájmu neví, že po něm tak moc touží. Na chvíli se jejich pohledy střetli. Černoočko nevěděl, jestli si ho doopravdy blonďáček všiml, protože v té tmě byl dokonale maskovaný, ale i tak měl pocit, že o něm ví. Povzdechl si, nasadil si kapuci na své tmavé vlasy a v dešti odcházel směrem ke svému domovu.

Vystřel mě z nebe
Jsi můj kryptonit
Ty mě děláš slabým
Jo, zmraženého a nedýchajícího
Od úst se mu kouřilo, jak byla zima a kapky deště mu pomale promáčeli celou mikinu až ho začal déšť studit na jeho hebké smetanově bílé pokožce. Už dlouho se snažil mu dát nějak najevo, že je pro něho víc než jenom dobrý přítel. Rozhodl se. Udělá to zítra odpoledne. Ano. Musí to risknout, protože se říká "risk je zisk" a kdo se nezeptá, nebude znát odpověď nadosmrti a bude si to vyčítat.

Něco se teď musí stát
Protože já umírám touhou ti ukázat
Že teď potřebuji abys tu se mnou byl
Protože ty máš jednu věc
Jednu věc. Pronikavě modré oči, které ho vždy odzbrojí, udělají z něho citlivého teena, který není tvrdej. Už sám si toho musel všimnout, že tento onyxovou barvou vždy zahalený chlapec je v jeho přítomnosti přece jen citlivější a nedokáže skrývat, že nemá srdce.

Tak vypadni , vypadni,vypadni z mé hlavy
A místo toho mi spadni do náruče
Nevím, nevím, nevím co to je
Ale potřebuji jednu věc
A ty máš jednu věc
Jedna věc? Zamyslel se černoočko a nastavil svou tvář studenému dešti. Má těch věcí víc, ale mezi hlavní patří láska, kterou umí okolo sebe rozdávat, jak daruje dětem pár penež, aby si mohli koupit zmrzlinu, jak se na všechny usmívá a rozesmívá i plačící miminka v kočárcích. Lásku, kterou nikdo jiný tak neumí rozdávat jako on. Povzdychl si. Ano, to bylo ono. Ale bál se jedné věci: že mu nikdy tuhle lásku nebude moct oplatit. Otřel si ze tváří kapky deště smíchané se slzami.

Teď šplhám po zdech
Ale ty si toho vůbec nevšímáš
Že jsem mimo.
Celý den a celou noc.
Blonďatý chlapec ve svém bytečku přestal tančit a zpívat. Jeho pohled během tance a zpěvu zamířil k oknu. Měl pocit, že pod stromem uviděl nějakou postavu, ale nevěděl přesně kdo to byl, byla taková tma a postava byla dobře maskovaná v tmavém. Ustal v tanci. Pouze v boxerkách usedl do křesla a zaklonil hlavu. On to být nemohl, nemohl to být Sasuke. Poslední dobou si všiml, že jeho dlouholetý kamarád se chová nějak jinak, tak nějak .. Divně. Povzdechl si. Měl pocit, že Sasukeho něco trápí, ale bál se ho na to zeptat. Je v tom nějaká holka? Zamiloval se, ale ona mu to neoplácí, nevšímá si ho? Nevěděl. Stlumil hudbu a oblékl se. Měl nutkání se rozběhnout se k němu domů, srdce mu při té představě bylo jako na poplach. A tak i učinil.

Něco se teď musí stát
Protože umírám jen abych znal tvé jméno
Potřebuji abys tu se mnou teď byl
Protože ty máš jednu věc!
Blonďáček vstoupil do uplakaného večera. Roztáhl křiklavě oranžový deštník a vydal se za svým nejlepší kamarádem. Rozhodl se riskovat. Buď dneska, nebo nikdy. Kráčel cestou, nebral ohledy na nějaké kaluže, procházel jimi, takže měl v botech krásnej rybníček, ale neštvalo ho to. Zahnul za roh a uviděl siluetu postavy, jak nastavuje svou tvář dešti. Měl černou mikinu s červeno-bílým vějířem na zádech. Zalapal po dechu. Tak přece jen to byl on... Udělal pár kroků k němu a dal nad něho deštník. Černovlásek sebou polekaně trhnul.
"Klíd, to jsme jen já," usmál se doširoka blonďáček, i když měl pocit, že tlukot jeho srdce musí slyšet.
"Co tu děláš?" nechápal černovlásek, otřel si z obličeje kapky se slzami a snažil se nasadit neutrální masku, ale nešlo mu to. Sakra co tu dělá? Snad doopravdy nepoznal, že jsem to byl já! Jak mu to jenom vysvětlím? Výřilo mu hlavou když se díval do jeho blankytně modrých očí.
"Omlouvám se za to, co právě udělám," řekl tiše blonďáček a přitiskl své rty na černovláskovi. Ten jen překvapeně stuhnul a nevěděl co má dělat. Jeho tělem se najednou rozlynul hřejivý pocit. Už už ho chtěl chytit za zátylek, když se Naruto odtáhl. "Omlouvám se," kníkl a otočil se, že půjde domů.

Tak vypadni,vypadni,vypadni z mé hlavy
A místo toho mi spadni do náruče
Nevím, nevím, nevím co to je
Ale já jednu věc potřebuji
Černovlásek ho nenechal. Chytil ho za ruku a přitáhl k sobě.
"A já najivka se bál tě zeptat," políbil ho, čímž zaskočil tentokrát blonďáčka.
"Co tím myslíš?" zeptal se modroočko, když se od něj po chvíli černovlásek odtáhl.
"To, že už dlouho tě chci a mé srdce patří jen tobě," usmál se, což bylo pro něho nezvyklé.
"A já už si myslel, že je v tom nějaká ženská," usmál se blonďáček a s těmito slovy se vrhl po černovláskovi a začal ho vášnivě líbat.

Tak vypadni,vypadni,vypadni z mé mysli
A přijď, přijď do mého života
Nevím, nevím, nevím co to je
Ale já tu jednu věc potřebuji
A tu jednu věc máš ty!

Po delší době..

20. prosince 2012 v 9:38 | Reita-kun |  Můj deník...Nebo něco takového..
Konnichiwa, moji milí čtenáři :3 Omlouvám se, že jsem dlouho nic nenapsal, měl jsem moc práce..:D Co je nového? No, konečně jsem dokončil ten plakát, co jsem kreslil, celkem se mi povedll..:D Jinak, jak jsem psal naposledy, že mamka přišla na to, že se řežu.., pořád mi kontroluje zápěstí.. Nějakou dobu jsem žiletku nepoužil, ale nedávno jsem přšel na jiný způsob.., nebudu se řezat do zápěstí, ale někam jinam..:D Tak to aspoň nezjistí, doufám...:D
Mno, ve škole to bylo tenhle týden super.., včera nás bylo ve třídě jen pět z dvaceti...:D Jinak ty známky jsou ale zlý..:D Mno, a včera jsme objednali zájed, a hádejte kam.-.., do Tuniska, na 11 dní...:D Bude to v květnu, už se moc těším..:)
Už mám nakoupené všechny dárky, a co vy? Doufám, že se kámošovi bude ten plakát se Sasukem líbit..:3
Mno, a když už je čas Vánoc, pokusím se sem do pondělí přidat nějakou yaoi povídku ná téma Vánoce..:D Nebude to ale nic moc, nemám nějak nápady..-_-" Hm, a vidím, že jsem sem dlouho nepřidal básničku..:D Nicméně se to pokusím napravit..:P
Páni, už je pár týdnů a bude pololetí.., doufám, že nebufu mít žádnej trojec, jelikož musím mít průměr 2,00, abych se dostal na tu šklu, kam chci..:D A jaká to je? Vyšší odborná a střední průmyslová škola elektrotechnická, v Plzni...:D A na jakou školu máte v plánu jít vy? :D
Mno, za chvíli bude zvonit, takže musím končit..:D Mějte se a Veselé Vánoce! :)) :3