Varování - blog obsahuje povídky typu yaoi..( Kluk x Kluk )

Leden 2013

Stanování

25. ledna 2013 v 17:33 | Reita-kun |  Povídky yaoi...
,,Senpaaaai!" křičí maskovaný ninja přes celý les. Hledajíc svého blonďatého kolegu se rozhlíží různě kolem sebe. Měli spolu přece mít misi, ale Deidara Tobimu řekl, že si zahrají na schovku a teď už ho 4 hodiny nemůže najít. ,,Že by mě tu nechal schválně?" zašeptá si sám pro sebe. Tak moc se snaží, aby ho Senpai měl rád, ale spíše ze sebe dělá idiota, který Deidarovi spíše leze na nervy. Ale když on si nemůže pomoct...Deidara je tak rozkošný, tak proč by jej nemohl provokovat? Už tolikrát si sliboval, že se před ním nebude chovat jako idiot...ale. Ale. Pousměje se. ,,Nevzdám to! Najdu Senpaie ještě před setměním!" usměje se a znovu se dá do hledání. Prolézá každou jámu a sleduje všechny různé křoví. Nikde ale svého rozkošného kolegu najít nemůže. Že by mu utekl někam mimo jeho dosah? Zavrtí hlavou. S tím se nesmíří. Musí senpaie najít za každou cenu! ,,Senpai?" vykoukne zpoza stromů a s obavami se zadívá na Deidaru, který zrovna stál u řeky.
,,Tobi?" otočí se. Vypadal skoro jako by nečekal, že jej nakonec najde.
,,Proč ses mi schovaaaal?" zahučí dlouze a nahodí tázavý pohled.
,,Byla to schovka. Hm." odpoví blonďáček klidně. Zadíval se na oblohu, která byla čerstvě pokryta červánky. ,,Měli bychom postavit naše stany než se setmí. Hm." podívá se na Tobiho vážně. Ten mechanicky zakýve hlavou. Co mu také zbývá? Kdyby jej naštval Deidara mu narve do kapes jíl a nechá ho vybouchnout. Jako to málem udělal minule. Ale samozřejmě, Tobi za to nemůže. Kdo by jej taky vinil za to, že Deidarovi ukradl jíl a pomocí zápalek ho podpaloval? Navíc taky v Hidanově pokoji, který celý vybouchl a Hidan ho potom nakvašeně naháněl se svojí kosou a obřadní holí.
,,S-S-Senpai?" vykoktává ze sebe maskovaný ninja nevinně koukajíc po blonďáčkovi.
,,Co je?" otočí se Deidara né moc nadšeně.
,,V-Víš...já si zapoměl stan." podrbe se nervózně ve vlasech.
,,No problem. Budeš spát pod širákem. Hm." pokrčí lhostejně Deidara rameny. Tobi se na něj překvapeně a smutně zadívá. Tak moc doufal, že ho nechá spát společně s ním v jeho staně. Dokonce právě proto svůj stan narval do Yahikova picnikového koše, který sebou bral na rande s Konan. A teď tak akorát bude spát v té zimě venku. ,,Alespoň mi pomoc postavit ten můj. Hm." hodí po něm tyčky jako by snad čekal, že mu Tobi automaticky beze všeho pomůže. A taky, že jeho teorie byla správná. Tobi, v domnění, že za tu pomoc by se nad ním mohl Deidara slitovat, mu rád pomáhal.
...
Dokončili to právě včas. Celý les se zahalil do tmy a jen hlasy lesních zvířat se ozývali kolem nich. ,,Tak dobrou, Tobi. Hm." zapne se Deidara ve stanu.
,,Ani na chvíli nepřemýšlel nad tím, že by mě tam nechal spát." zašklebí se smutně Tobi. Sundá ze sebe plášť, který uspořádá na zemi a lehne si na něj. Nebylo to zrovna pohodlné, ale vyspal se i na horších místech. Zavře oči. Byl unavený a tak netrvalo dlouho a usnul.
,,Tobi, Tobi." budil jej někdo šťoucháním do ramene. Cítil jak je celý mokrý. Otevřel pomalu oči. ,,Pokud tu budeš spát v dešti, tak se nastydneš. Hm." kývne vážně hlavou směrem ke stanu. ,,Pojď dovnitř. Hm." zvedne se ze dřepu a zaleze do stanu jako první. Tobi celý zaražený, ale i přesto nadšený se zvedne ze země a vletí rychlím tempem do stanu. ,,Nezboř to tady. Hm." pokárá ho Deidara, když vidí s jakým nadšením se do křehoučkého stanu vrhá. ,,A taky se svlíkni. Jinak tu bude všechno mokré...hm." jeho hlas se trošku třepal. V té tmě ovšem Tobi sotva viděl do jeho tváře. Bylo těžké odhadnout jak se asi tváří.
,,Trenýrky si můžu nechat, že jo?" šeptne Tobi šibalským tónem. Zaslechne Deidaru, který ze sebe právě dostal trošku překvapené zadušení.
,,Jasně, že si je nech! Hm." vyjekne náhle. ,,Ale mám jen jednu deku..." dloubne do něj omylem svými boky, když se snaží jmenovanou věc najít. Tobi si olízne rty. Dotek blonďáčkova teplého těla ho nevídaně nažhavil. Cítil jak se jeho tělem najednou rozlévá touha se k Deidarovi dostat byť jen o kousíček blíže. Oba ulehnou k sobě a přikryjí se dekou, která by obvykle měla být jen pro jednu osobu. ,,C-Co to děláš?" vyjekne, když se k němu Tobi přišoupne o kousíček blíž.
,,Byla mi zima na zadek." vypískne Tobi nevinně. Deidara se trošku zašklebí, což Tobi, který si už na tmu zvyknul, viděl. ,,Senpai?" nakloní se k němu ještě o kousíček blíž.
,,T-Tobi! Nepřibližuj se!" přiloží své dlaně na Tobiho odhalenou hruď. Byla tak jemná a tak svalnatá. Nevědomky ho začal po hrudi jemně hladit. ,,Co to sakra dělám?!" vyjekne sám na sebe a ruce z něj oddělá. ,,G-Gomen, T-Tobi." vykoktá naprosto omámeně a paralyzovaně. Tak se v jeho přítomnosti ještě necítíl. Neúnosná touha, která burcovala každou buňku jeho těla. Co je tohle za pocit?
,,Senpai..." ovine své svalnaté paže kolem blonďáčkova těla a jazykem přejede přes jeho ušní lalůček. Deidara se prohne v zádech a potichu zasténá. Tobi jej položí na záda, opatrně se dostane nad něj a líbá jej na krk. Postupuje pomalu a také se snaží, aby jej náhodou omylem nezalehnul. Svým jazykem obkrouží každou část blonďáčkova krku. Přejede jazykem po jeho bradě a pošimrá jej na spodním rtu. Něžně se svými rty otře o ty jeho. Chytí ho v zátýlku a druhou rukou vjede do jeho vlasů. Svým jazykem laská jeho rty a pomalu ním do Deidarových úst proklouzne. K Tobiho údivu se Deidara nevzpírá, spíše naopak. Snaží se s ním spolupracovat, ale také chce, aby jeho tělo bylo opečovávano. Tobi svými mužnými dlaněmi zajede pod Deidarovo tričko. Užívá si ten pocit, kdy jeho ruce přejíždí po samotové pokožce, která mu patří. To, jak se jeho bříško natahuje, když dýchá. Jak se zatřepe pod každým dotykem. To všechno ho tak fascinuje a vzrušuje. Nejraději by to tričko svlékl, ale nemá chuť přerušovat jejich polibek, zrovna když Deidara neočekávaně převzal iniciativu. Proto tričko prostě roztrhne a kousky, které z něj zbyli, rozhází kolem sebe. Přece jen polibek ukončí. Jeho jazyk se zrovna vydává na pouť, při které bude poznávat všechny zákoutí Deidarova dokonalého těla. Nejdříve se zastaví u bradavek. Obkrouží je jazykem, začne sát a párkrát do nich hravě kousne. Samozřejmě tak, aby to jeho sladkého senpaie nebolelo, ale spíše naopak, aby jej to ještě více vzrušilo. Rukou přejede přes jeho rozkrok. Jeho vzrušení se dralo přes kalhoty.
,,Měl bych tě trochu uvolnit." usměje se Tobi a políbí Deidaru na nos. Ten jen mělce zasténá a sýkne vzrušením. Jedním pohybem svých hbitých prstů rozepne pásek a následně i knoflíčky u kalhot. Společně s kalhotami svlékne Deidarovi i trenýrky. ,,Až tak si vzrušený?" pozvedne obočí při pohledu na Deidarův penis, který byl tvrdý jako skála. Deidara celý rudý uhne pohledem. Tobi začne svým jazykem kroužit jen tak kolem jeho penisu. Svoji dlaní po něm parkrát přejede.
,,A-Ah..T-To..bi" zasténá Deidara mělce. Tobi jej ještě ani nevzal do pusy a Deidara už vzdychá? Usměje se a pokračuje dál. Olízne špičku a po chvíli vezme jeho úd do úst celý. Rukou šimrá jeho varlata a svým jazykem odvádí brilantní práci, jak jde slyšet podle Deiových vzdechů, které se stále více a více změlčují a stává se hlasitějším než by si vůbec přál. Stačí pár tahů a Deidara vyvrcholí Tobimu do úst. Ten to vše bez sebemenších protestů spolyká. Co by pro svého milovaného také neudělal? Obkročmo si na něj sedne a znovu jej políbí na rty.
,,Líbilo?" zeptá se šibalsky, i když nepochybuje o tom, že bylo.
,,A-Ah," přikývne Deidara s rumělcem na tvářích.
,,Mám pokračovat?" nakloní se k jeho uchu a něžně do něj zašeptá. Obkrouží jeho ušní lalůček jazykem a hravě do něj kousne.
,,P-Pokračuj." vykoktá ze sebe Deidara ještě pořád omámeně. Sám neví, co to vlastně plácá. Ale jedno ví. Chce ho! Toho magora, který mu děsně každodenně pije krev, chce cítit v sobě! Tobi svlékne své kalhoty. Opatrně vezme Deidarovu pravou nohu a hodí ji na své rameno. Nasliní si dlaň a přejede ní přes jeho otvor. Přejede ní také přes svůj penis, aby zajistil nežnější vstup. Opatrně a pomalu do něj začne pronikat. Deidara se prohne v zádech a vzrušením sýkne. Oba se po chvíli začnou pohybovat v rytmu Tobiho přírazů. Dei uloží své dlaně na Tobiho ramena. Tobi, chtíc, aby si to senpai užil stejně jako on, uchopí jeho penis a začne jej lehce třít.
,,T-T-To..bi!" zaječí Deidara. Prohne se v zádech a jeho břicho pokryje jeho vlastní sperma. Tobi vyvrcholí ve stejnou dobu a tak se znaveně svalí vedle něj. Obejme ho a pevně k sobě přitiskne. ,,Senpai...já tě.." přeruší jeho dojemné vyznání Deidarovo odchrupkávání. Usnul ještě dřív, než mu Tobi stihnul říct to nejdůležitější...